Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TENTOGRA - gramofon Wowo (16.12.2020)

Na rynek wchodzi nowy gramofon marki Tentogra, model Wowo. Jest to najmniejszy i najtańszy model w ofercie producenta. Jego cena wynosi 15.000 złotych.

Nazwa modelu nawiązuje do wątków osobistych. Jest to forma hołdu oddanego matce twórcy gramofonu. To ona nadała formę Wowo właściwemu imieniu konstruktora.

Wowo to trzeci gramofon Tentogra, po modelach Oscar i Gramy VTA. Pierwotnie Wowo był protoplastą modelu Tentogra Gramy i wówczas jeszcze nie miał nazwy.

Gramofon występuje w dwu zasadniczych kolorach, czarnym i srebrnym. Do fornirowania używane jest drewno rubinwood i czeczot. Można też zastosować kolorystykę na indywidualne zamówienie klienta.

Tentogra Wowo zapewnia szybki dostęp do wszelkich regulacji. Gramofon ma dwie rozsuwane bazy, co umożliwia instalację dwóch ramion o długościach 9-14 cali. Każda z baz posiada absorbery drgań. Wybrana prędkość (33, 45 i 78 obr/min.) jest załączana gałką znajdującą się z przodu gramofonu i jest sygnalizowana odpowiednią diodą. Do napędu talerza zastosowano taki sam silnik jak w modelu Oscar. Silnik jest niezależnym obiektem, niezwiązanym z konstrukcją, aby nie przenosić drgań. Talerz gramofonu wykonany jest z akrylu lub POM. Gramofon bez wyposażenia waży 32 kg.

Do zasilania opcjonalnie można wykorzystać baterię, która nie jest na wyposażeniu standardowym.

Producent proponuje ramiona Kuzma Stogi S-12" lub Kuzma Stogi 313 REF. Oprócz tego w styczniu 2021 ma się pojawić ramię Tentogra Wowo.

[zdjęcie gramofonu Tentogra Wowo]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl