Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

M2TECH - przetwornik cyfrowo-analogowy Young DAC MKIV (3.12.2020)

Po trzech latach prac konstrukcyjnych do sprzedaży wchodzi przetwornik cyfrowo-analogowy M2Tech Young DAC MK.IV. Do 7 grudnia 2020 prowadzona jest przedsprzedaż. Cena regularna wynosi 10.200 złotych, a w przedsprzedaży 7.450 zł (dystrybucja GFmod).

Czwarta wersja tego urządzenie pod wieloma względami różni się od poprzednika. Nie jest to prosta aktualizacja. Przeprojektowane układy wykorzystują nowy, bardziej zaawansowany układ do konwersji cyfrowo-analogowej Asahi Kasei AK4497. Producent zapewnia o znacznej poprawie jakości dźwięku.

Dodano wejście I2S ze standardem PS Audio. Obsługa MQA dostępna wcześniej tylko na USB jest poszerzona na wszystkie wejścia z wyjątkiem Bluetooth. Poszerzono gamę obsługiwanych sygnałów. Young MkIV może pracować z PCM 768kHz PCM i DSD x512.

Dla sygnałów cyfrowych dostępne są wejścia: koncentryczne (RCA), AESEBU (XLR), optyczne Toslink, USB 2.0 high speed (typ B), I2S (PS Audio standard) oraz bezprzewodowe Bluetooth. Jest też wejście RCA dla sygnałów analogowych.

W Young MKIV dodano wyjście słuchawkowe jack 6,35mm, sterowane przez dedykowany wzmacniacz klasy AB firmy Texas Instruments. Dostępne jest też wyjście niesymetryczne RCA i symetryczne XLR. Każde wyjście (niesymetryczne, symetryczne, słuchawkowe) ma własne, niezależne ustawienie głośności.

Aplikacja sterująca jest dostępna zarówno dla systemów Apple iOS jak i Android.

Dane techniczne M2Tech Young MK.IV:

[zdjęcie przetwornika M2Tech Young DAC MK.IV]
[zdjęcie przetwornika M2Tech Young DAC MK.IV - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl