Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MARANTZ I DENON - tworzą wspólny holding (7.03.2002)

Marantz Japan Inc. ze swoim największym udziałowcem (49% - Royal Philips Electronics) oraz Denon Ltd. ze swoim większościowym udziałowcem (98% - Ripplewood Holdings L.L.C) ogłosili utworzenie D&M Holdings Inc, holdingu łączącego działalność operacyjną Marantza i DENONA. Oczekuje się, że proces zostanie zakończony do maja 2002. W D&M Holdings znajdzie zatrudnienie na około 1.650 osób.

Siedziba główna holdingu mieścić się będzie w japońskim mieście Sagamihara. Prezesem i Dyrektorem Generalnym D&M Holdings zostanie Tatsuo Kabumoto, obecnie dyrektor generalny Marantza. Prezesem i dyrektorem generalnym Denona zostanie Mitsushige Sakamoto, a Takashi Sato obejmie funkcję dyrektora generalnego i prezesa Marantza. Akcje Marantza i Denona zostaną przeniesione do D&M Holdings. Udział właścicieli Marantza i Denona w D&M Holdings będzie wynosił, odpowiednio, 30% i 70%. Wkrótce po utworzeniu D&M Holdings zostaną połączone działy badań i rozwoju, produkcji i zakupów oraz kontroli finansowej obu firm. Nazwy Denon i Marantz zostaną zachowane, tak samo jak ich działy handlu i marketingu, część produktów oraz kanałów dystrybucji.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl