Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOCAL - podłogowa kolumna Aria K2 936 z membranami K2 (17.11.2020)

Seria Focal Aria jest na rynku od 2013 roku. Bazuje ona na membranach z naturalnego lnu. Teraz producent uzupełnia tą linię głośników wprowadzając do oferty kolumnę podłogową Aria K2 936 z membranami K2. Nowy model jest zaprojektowany we Francji, gdzie odbywa się też jego produkcja. Kolumny wchodzą do sprzedaży w listopadzie 2020, a ich cena wynosi 17.998 zł za parę (dystrybucja FNCE).

Aria K2 936 to trójdrożna kolumna podłogowa typu bass-reflex. Ta nowa edycja modelu Aria 936 wykorzystuje membrany K2 i wykończenie Ash Grey. Panel przedni imituje skórę.

Kanapkowa membrana K2 o charakterystycznym żółtym kolorze to klasyczna technologia Focala po raz pierwszy zaprezentowana w 1986 roku i rozwijana w latach późniejszych. Wykorzystuje ona lekki rdzeń piankowy umieszczony pomiędzy warstwą włókien aramidowych oraz warstwą włókien szklanych.

Niskie tony odtwarzają trzy 16,5-centymetrowe przetoworniki z membraną K2. Głośnik średniotonowy o rozmiarze 16,5cm także ma membranę K2. Wysokie tony odtwarza 25-milimetrowy głośnik Al/Mg TNF z odwróconą kopułką.

Sztywna konstrukcja obudowy wykonana jest z MDF. Zastosowano wieloportowy system PowerFlow dla mocniejszego uderzenia basu, wykorzystano skierowany w stronę podłogi otwór wentylacyjny.

Dane techniczne Focal Aria K2 936:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Focal Aria K2 936]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl