Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - otwarte słuchawki wokółuszne HD 560S (9.10.2020)

W pierwszej połowie października 2020 na polski rynek wchodzą słuchawki Sennheiser HD 560S. Ich cena katalogowa wynosi 899 złotych (dystrybucja Aplauz Audio).

HD 560S to otwarte słuchawki wokółuszne z przetwornikami dynamicznymi. Zastosowano membranę z mieszanki polimerów. Według zapewnień producenta HD 560S zapewniają precyzyjne, analitycznie brzmienie z dużymi możliwościami w zakresie basu w przystępnej cenie. Oprócz otwartej konstrukcji także zoptymalizowana pozycja przetworników ma przyczynić się do stworzenia wysokiej jakości sceny dźwiękowej.

HD 560S mają szerokie pasmo prznoszenia od 6 Hz do 38 kHz, wysoką czułość 110 dB/1V, a także niskie zniekształcenia (THD <0,05% przy 90 dB).

Aby zapewnić wygodę użytkowania zastosowano konstrukcję wywodzącą się z modelu HD599. Masa słuchawek wynosi 240g. Otwarta konstrukcja wokółuszna pomaga w dobrej wentylacji. Welurowe poduszki zostały dopracowane tak, aby wszystkie miejsca bezpośredniego kontaktu były miękkie w dotyku i zapewniały komfort podczas długotrwałego słuchania.

Średniej wielkości impedancja 120Ω daje dobrą kompatybilność z różnymi źródłami. HD 560S są wyposażone w odłączany 3-metrowy kabel z wtykiem 6,3 mm i adapterem 3,5 mm na elastycznym przewodzie o długości 15 cm.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 560S]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl