Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MELODIKA - kable głośnikowe Brown Sugar BSC2380 (18.09.2020)

Do sprzedaży wchodzą kable głośnikowe Melodika Brown Sugar BSC2380. Nowy model plasuje się pomiędzy najdroższym modelem Brown Suger BSC2450 a podstawowym BSC2330. Kabel jest sprzedawany na metry w cenie 119 zł/m (dystrybucja Rafko).

BSC2380 ma przekrój 2*3,8mm i wykorzystuje dwie różne grubości wiązek. Ma potrójną, niskopojemnościową izolację dielektryczną z LDPE (spieniony polietylen o niskiej gęstości) aby zminimalizować stratność transmisji sygnału. Jako przewodnik wykorzystywana jest polska miedź OFC o czystości 99.9999% (6N). Kabel jest kierunkowy. Posiada certyfikaty ROHS 2.

Izolacja wierzchnia jest przezroczysta. Wysoka odporność izolacji pozwala na stosowanie przewodu pod tynk lub beton bez obawy o uszkodzenie.

Kabel ma 2 warkocze przewodników wzajemnie ze sobą skręconych w celu eliminacji własnych interferencji. Skręcenie żył kabla powoduje, że wrażliwość na zakłócenia przewodu jest mała, bowiem indukowany w jednym przewodzie prąd, ma przeciwny kierunek niż w sąsiednim, przez co zakłócenia znoszą się wzajemnie. Zastosowano dwie różnej grubości wiązki: 0,21*12 sztuk oraz 0,33*4 sztuki.

Zastosowano technikę nazywaną Spiral Litz. Każdy przewodnik jest izolowany osobno i skręcony. Dzięki temu efekt naskórkowy jest praktycznie wyeliminowany, a powlekane przewodniki są zabezpieczone przed utlenianiem miedzi.

[zdjęcie kabla głośnikowego Melodika Brown Sugar BSC2380]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl