Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - w pełni bezprzewodowe słuchawki CX 400BT (2.09.2020)

W połowie września 2020 do sprzedaży wejdą słuchawki bezprzewodowe Sennheiser CX 400BT True Wireless. Będą one dostępne w czerni i bieli, w katalogowej cenie detalicznej 879 złotych (dystrybucja Aplauz Audio).

CX 400BT to w pełni bezprzewodowe, douszne słuchawki bazujące na łączności Bluetooth w wersji 5.1. Obsługiwane są kodeki SBC, AAC i aptX.

W modelu CX 400BT zastosowano 7-milimetrowe, dynamiczne przetworniki Sennheiser, które wykorzystane zostały również w słuchawkach Momentum True Wireless 2. Opracowany dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek system akustyczny ma zapewniać wysokiej jakości stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi tonami i wyraźną szczegółową górą.

Dzięki bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control (dla Androida oraz iOS) można dostosować brzmienie do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora.

Słuchawki daja użytkownikowi możliwość dostosowania funkcji przycisków dotykowych i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri.

Słuchawki są wyposażone w mikrofony redukujące hałas tła, co ułatwia interakcje głosowe w przypadku połączeń telefonicznych i korzystania z inteligentnych asystentów.

Bateria pozwala na pracę do 7 godzin, a korzystając z akumulatora w etui ładującym można łącznie uzyskać do 20 godzin pracy.

Ze słuchawkami dostarczane są adaptery douszne w czterech rozmiarach (XS, S, M, L), aby zapewnić dopasowanie do ucha i izolacje od hałasów z zewnątrz. Oprócz tego w zestawie jest etui ładujące, kabel USB-C i krótka instrukcja obsługi.

Pojedyncza słuchawka ma masę 6g, a etui ładujące 37g.

[zdjęcie słuchawek Sennhesiser CX 400BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl