Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG & OLUFSEN - flagowe słuchawki bezprzewodowe Beoplay H95 (31.08.2020)

Do sprzedaży wchodzą flagowe, bezprzewodowe słuchawki Beoplay H95. Model ten ma uświetnić 95-lecie firmy Bang & Olufsen. H95 będą dostępne w kolorach Black i Grey Mist od 10 września 2020. Sprzedana została już specjalna partia 95 słuchawek z numerami seryjnymi od 1 do 95.

Beoplay H95 to konstrukcja wokółuszna zaprojektowana aby zapewnić wysoki komfort przy długotrwałym noszeniu. Poduszki są magnetycznie odłączane. Miękkie wyściółki poduszek wykonano z jagnięcej skóry. Zastosowano pianki z efektem pamięci, co zapewnia dobry kontakt z głową użytkownika i zapewnia pasywną izloację od zewnętrznego hałasu. Konstrukcja pałąka została całkowicie odświeżona dla uzyskania czystszego wyglądu, z górną częścią ze skóry bydlęcej, niestandardową dzianiną i miękko wyściełaną elastyczną pianką dla wygody. Rama jest wykonana ze szczotkowanego aluminium. Nauszniki mogą się obracać i przechylać, co też poprawia dopasowanie, komfort i pasywną izolację.

Beoplay H95 zaprojektowano wokół dynamicznych przetworników tytanowych 40mm z magnesami neodymowymi. Dźwięk jest kształtowany z wykorzystaniem cyfrowych filtrów DSP w autorskim rozwiązaniu opracowanym przez Bang & Olufsen. Dostępne są różne, zdefiniowane fabrycznie nastawy brzmieniowe oraz możliwość indywidualnego kształtowania charakterystyki z pomocą aplikacji.

Słuchawki mają najbardziej zaawansowaną technologię aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich modeli firmy Bang & Olufsen. Opiera się ona na przetwarzaniu cyfrowym, jest zarówno regulowana jak i adaptacyjna. Strojenie i testowanie przetwarzania ANC odbywało się w warunkach rzeczywistych, jak również w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym (VR Lab) Bang & Olufsen w Struerze, gdzie inżynierowie są w stanie symulować różne warunki akustyczne, jak wnętrza samolotów, dworce kolejowe, pomieszczenia biurowe, czy hałas uliczny.

Interfejs użytkownika wykorzystuje zarówno sterowanie dotykowe jak i mechaniczne pokrętła. Precyzyjne, aluminiowe tarcze pokręteł umieszczono po każdej stronie Beoplay H95. Każda tarcza ma delikatną fakturę zapewniającą dobry kontakt z palcami. Pokrętło po prawej stronie steruje głośnością, a pokrętło po lewej dostosowuje ANC i przezroczystość.

Zastosowano cztery mikrofony głosowe aby zapewnić wyrazistość podczas wykonywania połączeń. Beoplay H95 wykorzystuje technologię formowania wiązki dźwiękowej i zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby przechwytywać głos jednocześnie redukując wpływ hałasu z otoczenia. Obejmuje to również rozbudowane przetwarzanie dźwięków otoczenia, które daje bardziej naturalne odbieranie mowy. Beoplay H95 posiada regulowany przez użytkownika tryb transparentności, który pozwala użytkownikowi na słyszenie otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Czas pracy z jednego ładowania przy włączonym ANC i Bluetooth wynosi do 38 godzin. Przy wyłączonym ANC czas pracy z Bluetooth wynosi do 50 godzin. Ładowanie trwa 2 godziny.

Dzięki obrotowym zawiasom słuchawki składają się płasko i do wewnątrz do małych rozmiarów i mieszczą się w kompaktowym futerale. Sam futerał ma aluminiową obudowę, jest wewnątrz podszyty dopasowaną tkaniną, dzięki czemu słuchawki są chronione przed uderzeniami podczas transportu.

Bezprzewodowe przesyłanie sygnału audio wykorzystuje Bluetooth w wersji 5.1. Obsługiwane są kodeki ACC i aptX Adaptive. Słuchawki mają certyfikaty Google Fast Pair, Made for iPhone (MFi) i Microsoft Swift Pair.

Można też skorzystać z przewodowego połączenia poprzez gniazdo mini-jack 3,5mm. Przewód audio, a także adapter samolotowy i przewód do ładowania znajdują się w zestawie.

Dane techniczne Beoplay H95:

[zdjęcie słuchawek Bang & Olufsen Beoplay H95]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl