Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IDEON AUDIO - regenerator sygnału 3R USB Renaissance mk2 Blackstar edition (6.08.2020)

W sierpniu 2020 na nasz rynek wchodzi regenerator sygnału USB 3R USB Renaissance mk2 Blackstar edition greckiej firmy Ideon Audio. Cena wynosi 1.599 zł (dystrybucja Audio Atelier).

3R USB Renaissance mk2 ma wejście USB typu B i wyjście USB typu A. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0 hi-speed 480Mb/sek. Do pracy nie jest potrzebna instalacja sterowników.

Sygnał podany na wejście USB jest regenerowany, odtwarzany jest zegar i poprawiane jest też sterowanie urządzenia odbiorczego. Na wyjściu USB jest też obecne niezależne od urządzenia źródłowego, generowane samodzielnie przez 3R USB Renaissance mk2 napięcie zasilające 5V o maksymalnym prądzie 600mA.

Oprócz wejścia i wyjścia sygnałowego urządzenie ma jeszcze wejście dla zasilania i dwie diody sygnalizujące tryb pracy.

Urządzenie ma osobne zasilanie dla rdzenia cyfrowego, femto oscylator o bardzo wysokiej precyzji zegara. Zastosowano nowoczesny, programowany układ scalony. Oprogramowanie wbudowane (firmware) to własne opracowanie Ideon Audio. Wkorzystywane są kondensatory os-con o bardzo małym współczynniku ESR (Conductive Polymer Aluminium Solid Capacitors), a także stabilizatory o bardzo niskim poziomie szumów.

W zestawie dołączany jest impulsowy zasilacz. Jest on kompatybilny z wszystkimi stosowanymi na świecie napięciami sieciowymi i dostarcza napięcie stałe 7,5V.

[zdjęcie regeneratora sygnału Ideon Audio 3R USB Renaissance mk2 Blackstar edition]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl