Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SCR - francuskie kondensatory w dystrybucji Akkusa (15.03.1999)

Firma Akkus (dane teleadresowe w dziale PRZEWODNIK), która wcześniej wprowadziła na nasz rynek szereg pozycji literatury fachowej związanej z elektroakustyką, kitów do montażu i oprogramowania projektowego poszerzyła swą ofertę o kondensatory francuskiej firmy SCR, wcześniej osiągalne w mniejszym wyborze u dostawców części elektronicznych.

SCR (SOCIETE DES CONDENSATEURS RECORD) to specjalistyczna firma słynąca z wysokiej jakości kondesatorów polipropylenowych. Kondensatory SCR są samonaprawialne, bezindukcyjne i odporne na wysoką wilgotność. Choć firma SCR produkuje wyłącznie kondensatory polipropylenowe, to oferta jest bardzo szeroka. Wytwarzane są kondensatory na różne napięcia, metalizowane aluminium lub cynkiem. Firma SCR opracowała niedawno specjalną technologię metalizowania, która skutkuje bardzo dobrymi właściwościami sonicznymi. Najwięcej korzyści z zastosowania tych kondensatorów można odczuć przy wykorzystaniu ich np. w torze wysokotonowym zestawów głośnikowych a także w torze sygnałowym wzmacniaczy.

W Polsce dostępne są kondensatory na napięcia 250, 630 oraz 1200VDC oraz "cynkowe" na napięcia 250 i 630VDC. Kondensatory dla niskich napięć wykorzystywane są w zestawach głośnikowych, natomiast dla wyższych - we wzmacniaczach, zwłaszcza lampowych. Kondensatory SCR są bardzo popularne na całym świecie i szeroko stosowane przez producentów sprzętu audio najwyższej jakości.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl