Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - system muzyczny CEOL N11 DAB z funkcjami sieciowymi (30.07.2020)

Denon zaprezentował sieciowy mini system muzyczny CEOL N11 DAB. Będzie on dostępny w sprzedaży od sierpnia 2020 w kolorze szarym, białym lub czarnym. Cena za sam system została ustalona na 2.499 złotych, a opcjonalne kolumny SC-N10 kosztują 500 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Wzmacniacz klasy D wykorzystuje wbudowany cyfrowy korektor, dostrojony w celu zoptymalizowania dźwięku z dwudrożnych kolumn Denon SC-N10. Każdy zestaw głośnikowy zawiera 12-centymetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 3 centymetrowy wysokotonowy.

CEOL N11 DAB ma podświetlany i dotykowy panel sterowania na górnej ściance. Według materiałów producenta górna powierzchnia jest odporna na zarysowania co ma zapewniać nieskazitelny wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Wyraźny wyświetlacz OLED dostarcza informacje o odtwarzaniu.

CEOL N11 DAB ma wbudowany odtwarzacz CD, który odczytuje także płyty plikami WMA oraz MP3. Tuner pozwala na odbiór transmisji radia cyfrowego DAB+/DAB, a także radia analogowego FM.

Na wyposażeniu jest wejście analogowe RCA i dwa cyfrowe wejścia optyczne. Na wejściu optycznym zaimplementowano funkcję wykrywania sygnału wejściowego do automatycznego włączania urządzenia po włączeniu telewizora. Zainstalowano też wejście USB.

System Denona może łączyć się z siecią lokalną przewodowo przez Ethernet lub bezprzewodowo przez WiFi. Jest też do dyspozycji łącze bezprzewodowe Bluetooth.

CEOL N11 DAB obsługuje platformę HEOS do strumieniowania muzyki multi room, AirPlay 2, odtwarzanie z komputerów i urządzeń mobilnych, odtwarzanie z dysków sieciowych NAS (Network Attached Storage). Można też korzystać z radia internetowego oraz muzycznych serwisów strumieniowych jak Spotify, Amazon Music HD i Tidal.

Dostępna jest funkcja nauki IR aby kontrolować system CEOL za pomocą pilota telewizora. System może też być sterowany głosowo za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant.

[zdjęcie systemu Denon CEOL N11 DAB]
[zdjęcie systemu Denon CEOL N11 DAB - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl