Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDNOTE - zasilacz PSU-10 EVO dla modeli DS-10 i DS-10 PLUS (17.07.2020)

Włoska firma Goldnote wprowadziła do oferty zewnętrzny zasilacz PSU-10EVO. Należy on do serii 10 i jest przeznaczony do współpracy z przetwornikami/odtwarzaczami stumieniowymi DS-10 i DS-10 PLUS. Zalecana cena detaliczna to 1.100 Euro.

PSU-10 EVO ma cztery szyny zasilania. Dla układów cyfrowych są to szyny +12V, +5V. Dla układów analogowych jest zasilanie +/-15V.

PSU-10 EVO wykorzystuje 4 transformatory, z czego trzy bezpośrednio w układach zasilania i jeden w filtrze indukcyjnym. Stosowane są też dwa stabilizatory napięcia o bardzo niskim poziomie szumów. Konstrukcja Dual Choke Hybrid wykorzystuje podwójny induktor do filtrowania pozytywnego i ujemnego napięcia dla sekcji analogowej.

Odchylenia napięcia wyjściowego nie przekraczają 0,05%, tłumienie zakłóceń wynosi 80dB, tłumienie zakłóceń współbieżnych także 80dB, a czas narastania do pełnej mocy nie przekracza 2,5µs.

Zasilacz może prcować z napięciami sieciowymi 100V-120V lub 220V-240V z automatyczną selekcją. Nominalna moc to 70W, moc dynamiczna przekracza 100W, a w trybie czuwania pobierana jest moc poniżej 1W.

Wymiary PSU-10 EVO to (SWG) 200*80*260mm. Masa urządzenia wynosi 4kg. Obudowa ze szczotkowanego aluminium dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

[zdjęcie zasilacza Goldnote PSU-1- EVO]
[zdjęcie zasilacza Goldnote PSU-1- EVO - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl