Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIONET - oryginalna płyta DVD (22.02.2002)

Audionet niedawno wprowadził do swojej oferty nietypowe wydawnictwo. Jest to płyta DVD z zapisem w kilku różnych formatach. Nosi ona tytuł Standards No. 1: Retold. Sprzedaż wysyłkową prowadzi Dobre Brzmienie.

Audionet Standards no. 1 RETOLD jest jedną z pierwszych płyt DVD, która zawiera zapis wysokiej rozdzielczości spełniający standardy DVD-Audio i DVD-Video. Cześć utworów została zarejestrowana z rozdzielczością 24 bity/192 kHz. Płyta zawiera zapis PCM stereofoniczny i wielokanałowy oraz Dolby Digital (DVD-A Stereo 192 kHz/24 bity, DVD-A 5 kanałów 48 kHz/24 bity, DVD Video AC3, DVD Video Stereo 96 kHz/24 bity, DVD Video Stereo 48 kHz/24 bity). Przy nagrywaniu płyty dążono do jak najbardziej wiernego oddania akustycznego brzmienia instrumentów. Wszystkie ścieżki nagrywano bezpośrednio z wykorzystaniem purystycznej techniki studyjnej. Przy nagrywaniu płyty wykorzystano mikrofony Sennheiser, konsolę CADAC "J series", konwerter SEK´D, sprzęt AMS Neve (przedwzmacniacze mikrofonowe 1081, kompresor 33609/c). Płyta może być odtwarzana nie tylko na odtwarzaczu DVD-A, ale też na każdym, popularnym odtwarzaczu DVD-V.
Retold jest pierwszym wydawnictwem kwintetu Hamamura. Pieciu młodych muzyków gra wspólnie od chwili ukonczenia Berklee College of Music w Bostonie. Na samplerze Retold Hamamura wykonuje interpretacje klasycznych utworów jazzowych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl