Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDICTUS - Conqueror, bezprzewodowe słuchawki z redukcją hałasu (30.06.2020)

Do sprzedaży weszły bezprzewodowe słuchawki Audictus Conqueror. Są one wyposażone w systerm aktywnej redukcji hałasu. Rekomentdowana cena wynosi 399 złotych.

Conqueror to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z 40-milimetrowymi przetwornikami o paśmie przenoszenia 20Hz-20kHz. W słuchawkach wbudowano dwa mikrofony. Do transmisji sygnału wykorzystywany jest Bluetooth 5.0. Można również skorzystać z połączenia przewodowego, dołączany jest kabel USB-C do mini-jack 3,5 mm.

Producent deklaruje, że na pojedynczym ładowaniu słuchawki są w stanie pracować przez ponad 30 godzin. Można też skorzystać z funkcji szybkiego ładowania. Zapewniono zgodność ze standardem USB Power Delivery. Uzupełnianie energii odbywa się za pomocą gniazda USB typu C i już pięć minut ładowania pozwala na pięć godzin słuchania muzyki. W zestawie jest dołączony kabel USB-C do USB-A, co ułatwia ładowanie z różnych źródeł zasilania.

Słuchawki mają układ aktywnej redukcji hałasu. Oprócz trybu pracy ANC (redukcja hałasu) można też skorzystać z trybu pracy Sound Passthrough. Pozwala on na selektywne tłumienie odgłosów otoczenia, dzięki czemu możliwe jest usłyszenie wybranych dźwięków jak komunikaty głosowe na dworcach czy lotniskach.

Słuchawki bezprzewodowe Audictus Conqueror otrzymały dość grube nauszniki, pokryto je wysokiej jakości ekoskórą. Ma to zapewniać zrówno komfort użytkowania jak i pasywną izolację od otoczenia.

Na zewnątrz nauszników umieszczono przyciski sterujące. Użytkownik może włączyć lub wyłączyć tłumienie hałasu, odebrać połączenie, wyregulować głośność czy zatrzymać lub wznowić odtwarzanie. Jest też osobny przycisk do szybkiego przełączania pomiędzy sparowanymi urządzeniami, np. telefonem i komputerem.

Sprzęt jest dostarczany w usztywnionym etui z wydzielonymi przegrodami na urządzenie i towarzyszące przewody. W zestawie jest też instrukcja obsługi, przewód zasilający USB-C/USB-A, przewód audio USB-C/mini-jack 3,5 mm.

Dane techniczne Audictus Conqueror:

[zdjęcie słuchawek Audictus Conqueror]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl