Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG OLUFSEN - bezprzewodowe słuchawki Beoplay E8 Sport (29.06.2020)

Bang & Olufsen zaprezentował prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Beoplay E8 Sport. Słuchawki będą dostępne w wersjach kolorystycznych Oxygen Blue oraz Black od połowy lipca 2020 (dystrybucja Horn Distribution).

Nowy model przystosowano do słuchania muzyki w trakcie uprawiania sportu. Słuchawki posiadają certyfikat IP57, który zapewnia całkowitą ochronę przed kurzem, potem i wnikaniem wody do głębokości 1 metra przez 30 minut.

Zastosowano przetworniki dynamiczne 5,7mm oraz cztery mikrofony dookólne MEMS. Beoplay E8 Sport bazują na transmisji Bluetooth w wersji 5.1, obsługują kodeki AAC oraz aptX. Pojedyncza słuchawka ma masę 6,4g.

Na każdej słuchawce znajduje się jeden wielofunkcyjny czujnik dotykowy do sterowania. Słuchawki umożliwiają przełączanie się między utworami, odbieranie połączeń i aktywację trybu transparentności za pomocą jednego dotknięcia lub przesunięcia palcem.

Kiedy potrzebny jest kontakt z otoczeniem można uruchomić tryb Transparency Mode. W aplikacji dostępna jest funkcja Beosonic do wprowadzania indywidualnych ustawień korektora. Można też wybierać wśród pięciu ustawień fabrycznych korektora.

Jedno ładowanie pozwala na pracę do 7 godzin. Do ładowania słuchwek służy spejalne etui. Energia zgromadzona w etui wystarcza na 3,5 krotne naładowanie słuchawek. Pełne ładowanie słuchawek trwa około 2,5 godziny, a po krótkim 20-minutowym ładowaniu można korzystać ze słuchawek przez 90 minut. Ładowanie akumulatora etui przez kabel USB-C trwa 2 godziny, a ładowanie bezprzewodowe poprzez Qi Wireless 2,5 godziny.

W zestawie z Beoplay E8 Sport znajduje się etui do ładowania bezprzewodowego, pięć wkładek dousznych, trzy płetwy uszne i kabel ładujący USB-C.

[zdjęcie słuchawek Beoplay E8 Sport]
[zdjęcie słuchawek Beoplay E8 Sport z etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl