Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowe funkcje głośników bezprzewodowych Denon Home (27.06.2020)

Wprowadzone na rynek kilka miesięcy temu głośniki bezprzewodowe serii Denon Home (Home 150, Home 250, Home 350) zyskały nowe możliwości. Aby skorzystać z nowych funkcji należy zainstalować udostępnioną 25 czerwca 2020 aktualizację.

Zaimplementowano funkcję dopasowania poziomu basu w zależności od umiejscowienia głośnika. Standardowe strojenie tonów niskich/wysokich dostępne w aplikacji HEOS nie jest wystarczające do wykonania odpowiedniej optymalizacji. Dlatego opracowano korektor umiejscowienia Placement EQ. Kontroluje on odtwarzanie basu z uwzględnieniem lokalizacji głośnika (wolnostojący, blisko ściany, w narożniku). Korektor Placement EQ działa w czasie rzeczywistym, co oznacza, że użytkownik może przełączać się między trzema ustawieniami i natychmiast usłyszeć efekt. Standardowe sterowanie tonami niskimi i wysokimi uzupełnia tę regulację.

Wprowadzono też nowinki w zakresie sterowanie głośnikami. Modele Denon Home umożliwiają sterowanie głośnością, odtwarzanie/pauzowanie i wybór ustawień Quick Select za pośrednictwem górnego panelu głośnika. Najnowsza aktualizacja oprogramowania umożliwia użytkownikom zmienianie utworów bezpośrednio na głośniku Denon Home bez konieczności korzystania z telefonu i aplikacji. Wszystkie głośniki Denon Home mają przycisk Play/Pause. Podczas słuchania muzyki jednokrotne naciśnięcie tego przycisku wstrzymuje odtwarzanie bieżącego utworu. Po dwukrotnym dotknięciu przycisku użytkownicy mogą przejść do następnego utworu. Trzykrotne dotknięcie spowoduje przejście do poprzedniego utworu lub początku bieżącego utworu.

Aby zainstalować aktualizację po otwarciu aplikacji Heos głośnik Denon Home powinien być włączony i podłączony do Internetu. Jeśli przy konfiguracji głośnika wybrana była opcja automatycznych aktualizacji, to opisane zmiany powinny być już dostępne na urządzeniu.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl