Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SMSL - flagowy wzmacniacz słuchawkowy VMV P1 (19.06.2020)

W ofercie marki SMSL pojawił się nowy, flagowy wzmacniacz słuchawkowy VMV P1. Jego cena w Polsce wynosi 3.999 złotych (dystrybucja MIP).

SMSL VMV P1 to wzmacniacz w pełni symetryczny. Może sterować słuchawki o impedancjach 32-600Ω, osiągając na wyjściu symetrycznym przy obciążeniu 32Ω moc do 3W. Na wyposażeniu jest wyjście XLR oraz wyjście jack 6,35 mm.

Do dyspozycji sa trzy wejścia, dwa niesymetryczne RCA oraz jedno symetryczne XLR.

Zastosowano nowy, opatentowany zespół wzmacniacza korzystający z obwodów dyskretnych. Wszystkie komponenty zostały precyzyjnie dobrany przez producenta dla osiągnięcia maksimum wydajności. SMSL nie akceptuje modyfikacji DIY, które mogłyby zaburzyć efekty prac projektowych. Wykorzystane podzespoły to między innymi cztery wzmacniacze operacyjne na sekcję. Dodatkowo sześć kondensatorów foliowych EPCOS firmy Siemens oraz kondensatory filtrujące Nichicon, Panasonic, Ero oraz WIMA z serii Black. Elektroniczną kontrolę głośności wykonuje układ PGA2311. Specjalnie zaprojektowany transformator pierścieniowy Noratel w porównaniu ze zwykłym transformatorem ma szumy niższe o 1/3, przy wydajności wyższej 1,3 raza. Jego konstrukcja dodatkowo ukierunkowana jest na niskie wibracje.

Typowo dla SMSL obudowa została wykonana w technologii obrabiania CNC oraz anodyzowania. Obudowa typu unibody ma odseparowaną sekcję zasilania, oraz odizolowaną sekcję audio pod kątem zniekształceń wynikających z wibracji oraz zakłóceń elektromagnetycznych.

Zestaw zawiera również pilota zdalnego sterowania, wykonanego w tych samych procesach technologicznych, co obudowa. Do współpracy z P1 producent poleca swój przetwornik o oznaczeniu D1.

Dane techniczne SMSL VMV P1:

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego SMSL VMV P1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl