Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MONOPRICE - słuchawki planarne Monolith M1070 i M1570 (18.06.2020)

Na nasz rynek weszły dwa modele słuchawek planarnych marki Monoprice, z serii Monolith. Są to Monolith M1070 i Monolith 1570. Dystrybucję prowadzi MIP.

Monolith M1070 (cena 1.699 złotych) to klasyczne planarne słuchawki typu otwartego. W zestawie jest kabel 1,8m zakończony z jednej strony wtykiem mini-jack 3,5mm, a z drugiej dwoma wtykami 2,5mm. Masa tego modelu to 580g.

Monolith M1570 (cena 2.549 złotych) to słuchawki tego samego typu, lecz w pełni symetryczne. W zestawie jest kabel 1,8m zakończony z jednej strony wtykiem jack 1/4 cala, a z drugiej dwoma 4-stykowymi wtykami mini XLR. Masa tego modelu to 670g.

Obydwa modele wykorzystują 106-milimetrowe przetworniki planarne wraz oraz symetryczne magnesy neodymowe. Podjęto starania by zapewnić wysoki poziom komfortu. Słuchawki są lekkie, wyposażone w miękki, wyściełany pałąk nagłowny i nauszne poduszki z pianki pamięciowej. Poduszki są dostarczne w dwóch zestawach - wykończone owczą skórą lub welurem, dzięki czemu możemy dostosować słuchawki do własnych preferencji. Wymiana poduszek jest prosta i szybka.

Podstawowe parametry techniczne obydwu modeli są identyczne. Impedancja wynosi 60Ω, czułość jest równa 96dB/1mW, maksymalny SPL to 130dB, pasmo przenoszenia rozciąga się od 5Hz do 50kHz.

[zdjęcie słuchawek Monoprice Monolith M1070]
[zdjęcie słuchawek Monoprice Monolith M1570]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl