Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - zmieniarka MCD205 oraz preamp C2200 (20.02.2002)

Amerykańska firma McIntosh ma w ofercie dwa nowe produkty: odtwarzacz CD z 5-płytową zmieniarką - MCD205 (cena 18.900 zł) oraz lampowy przedwzmacniacz C2200 (cena 26.900 zł).
Zmieniarka wykorzystuje do odczytu płyt napęd CD-ROM, ma 24-bitowy konwerter CA, analogowe wyjście zrównoważone jak i niezrównoważone, cyfrowe wyjście optyczne oraz koncentryczne. Port RS232 służy do pracy w systemach wielopokojowych (multi-room).
Przedwzmacniacz C2200 w torze sygnału wykorzystuje wyłącznie lampy. Ma on cztery wejścia, które mogą pracować jako zrównoważone/niezrównoważone oraz cztery pracujące tylko jako niezrównoważone, jest wśród nich wejście gramofonowe MM. Oprócz tego na wyposażeniu jest też pętla magnetofonowa. Regulacja głośności jest krokowa, ma 214 pozycji co 0,5 dB.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl