Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HEDD AUDIO - flagowe słuchawki HEDDphone One z przetwornikiem AMT (11.05.2020)

HEDDphone One to nowy, flagowy model słuchawek niemieckiej firmy HEDD Audio, znanej głównie z produkcji zestawów głośnikowych do pracy w studiach. Sugerowana cena słuchawek w Polsce wynosi 7.699 zł (dystrybucja MIP, gwarancja 2 lata).

Firma HEDD powstała w 2015 roku. Jej założycielem jest Klaus Heinz, który przez wiele lat pracował w audio i był założycielem różnych firm, w tym także firmy ADAM Audio. W ADAM Audio był dyrektorem oraz szefem badań i rozwoju.

HEDDphone One to otwarta konstrukcja wokółuszna. Słuchawki adresowane są zarówno do klienteli audiofilskiej jak i odbiorców profesjonalnych. Po raz pierwszy zastosowano tu pełnozakresowy przetwornik typu AMT (Air Motion Transformer) o konstrukcji zmodyfikowanej w stosunku do starszych wersji. Harmonijkowa membrana jest wykonana z Kaptonu. Aby zoptymalizować przetwornik do pracy pełnopasmowej HEDDphone wykorzystuje zgłoszoną do opatentowania technolgię VVT. Zamiast harmonijki o stałej, powtarzalnej geometrii fałd, w przetworniku VVT fałdy różnią się między sobą zarówno szerokością jak i głębokością.

Słuchawki są produkowane ręcznie w Niemczech. Zastosowano wytrzymałe tworzywa sztuczne oraz stal nierdzewną. Producent zapewnia o doskonałym spasowaniu i wytrzymałości.

Do podłączenia wymiennych kabli w słuchawkach zainstalowano gniazda mini-XLR. W standardowym wyposażeniu ze słuchawkami klient otrzymuje kabel o długości 1,8m zakończony wtykiem jack 6,3mm. W ofercie znajdą się również inne kable z zakończeniami XLR, 2,5mm, 4,4mm oraz 3,5mm, które będzie można nabyć w cenie 749 zł brutto. Słuchawki HEDDphone One dostępne będą w wybranych sklepach oraz do odsłuchu w sklepach mp3store.

Dane techniczne HEDDphone One:

[zdjęcie słuchawek HEDD Audio HEDDphone One]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl