Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL&KERN - przenośny odtwarzacz A&norma SR25 (30.04.2020)

W czerwcu 2020 do sprzedaży w Polsce ma wejść przenośny odtwarzacz Astell&Kern A&norma SR25. Jego cenę ustalono na 2.999 złotych (dystrybucja MIP). Niebawem w wybranych sklepach ze sprzętem audio ma ruszyć akcja przedsprzedażowa.

SR25 jest drugim modelem w linii Astell&Kern A&norma. W stosunku do wcześniejszego A&norma SR15 wprowadzono szereg udoskonaleń. Są to:
- Szybszy czterordzeniowy procesor współpracujący z dwoma konwerterami CA Cirrus Logic CS43198 Master Hi-Fi,
- Natywne wsparcie odtwarzania dla DSD256 oraz PCM 32-bit/384kHz,
- Nowy tryb Performance optymalizujący pracę pamięci stosownie do sygnału, zapewniający bezbłędną obsługę wysokich rozdzielczości
- Nowo zaprojektowane obwody elektroniczne w celu poprawy jakości dźwięku,
- Dodanie obsługi kodeka Bluetooth LDAC, aby umożliwić bezprzewodowe przesyłanie 24-bitowego sygnału do innych urządzeń audio,
- Najdłuższa żywotność baterii spośród wszystkich poprzednich odtwarzaczy AK, do 21 godzin ciągłej pracy (dla pliku FLAC 44,1kHz/16bitów).

Odtwarzacz ma wbudowaną pamięć NAND 64GB. Można ją rozszerzyć przy pomocy karty pamięci microSD o pojemności do 1TB. Wejście USB Typ-C służy do odbioru danych z komputerów PC lub Mac i do ładowania (tryb połaczenia MTP, Media Device).

Dostępne wyjścia to niesymetryczny mini-jack 3.5mm oraz symetryczne 2.5mm z czterema stykami.

SR25 może się też łączyć z innymi urządzeniami bezprzewodowo przez Bluetooth lub WiFi.

SR25 ma ekran dotykowy 3.6 cala o rozdzielczości 720x1280. Obudowę wykonano z aluminum. W produkcji wykorzystywane są 5-osiowe obrabiarki, a cały metalowy element jest obrabiany na raz, bez przerwy. Obróbka potencjometru głośności odbywa się za pomocą specjalistycznych maszyn pozbawionych wibracji.

Oprogramowanie układowe Astell&Kern A&norma SR25 jest oparte na systemie Android 9.0, który daje większą stabilność działania w stosunku do poprzednich wersji systemu operacyjnego. Korzystanie z Androida 9.0 umożliwia zainstalowanie najpopularniejszych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki. Open APP będzie teraz w pełni kompatybilna z odtwarzaczem Astell&Kern oraz przyszłymi aktualizacjami aplikacji. Jednocześnie Astell&Kern dostosowuje system Android, aby zapewnić w pełni zoptymalizowany system i interfejs użytkownika.

Litowo-polimerowa bateria 3150mAh pozwla na pracę do 21 godzin przy odtwarzaniu pliku FLAC 44,1kHz/16bitów z wyłączonym ekranem, głosnością ustawioną na 50 i wyłączonym korektorem. Ładowanie trwa 2,5 godziny.

Dane techniczne Astell&Kern A&norma SR25:

[zdjęcie odtwarzacza Astell&Kern A&norma SR25]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl