Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

UBSOUND - seria Feel, dwa nowe zestawy głośnikowe (29.04.2020)

Włoska firma Ubsound wprowadza do oferty serię kolumn Feel. Dostawy nowych modeli mają się rozpocząć 25 maja 2020. Producent sprzedaje kolumny bezpośrednio z własnego sklepu internetowego i zapewnia dostawę na całym świecie. Na kolumny udzielana jest 3-letnia gwarancja.

Serię Feel tworzą dwa ręcznie robione we Włoszech modele, podstawkowy FL32 i podłogowy FL38. W ofercie są cztery kolory wykończenia: biały, czarny, czerwony i żółty. Kolumny są ręcznie lakierowane, z nakładaniem wielu warstw.

Obydwa modele wykorzystują pojedynczy, koncentryczny zespół głośnikowy o rozmiarze 21cm i mają umieszczony z przodu, zakrzywiony, asymetryczny tunel bass-reflex.

Podstawowe parametry techniczne są w obu przypadkach takie same. Impedancja wynosi 8Ω, efektywność 89dB (2,83V/1m), moc zalecana to 15-80W, a moc maksymalna to 100W. Deklarowane znieksztłcenia nie przekraczają 1%. Terminale pozwalają na podłączenie gołych kabli, wtyków bananowych lub widełek. Zalecane jest 100 godzin pracy na dotarcie głośników.

Jak podaje Ubsound, kolumny zostały zaprojektowane według zasad firmowej technologii HDNSS (High Definition Natural Sound Signature), podobnie jak flagowe kolumny Velvet. Szczegóły tej technologii nie są publikowane, według producenta ma ona zapewniać naturalne brzmienie.

Podstawkowe kolumny FL32 (cena 2.000 Euro za parę) mają pasmo przenoszenia 32Hz-22.600Hz (+/-3 dB), wymiary 35 * 24 * 30 cm i masę 6kg.

Podłogowe kolumny FL38 (cena 2,500 Euro za parę) mają pasmo przenoszenia 32Hz-22.600Hz (+/-3 dB), wymiary 90 * 24 * 30 cm i masę 13kg.

[zdjęcie kolumn Ubsound Feel FL32 i FL38]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl