Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL&KERN - limitowane wersje odtwarzacza A&ultima SP2000 (22.04.2020)

Szczytowy model wśród odtwarzaczy przenośnych marki Astell&Kern, A&ultima SP2000, będzie dostępny w dwóch nowych wersjach limitowanych. Ich cena jest taka sama jak dla dotychczasowych wersji, czyli 16.999 złotych (dystrybucja MIP).

A&ultima SP2000 do tej pory dostępny był w dwóch wersjach obudowy: Stalowej (Stainless Steal) oraz Miedzianej (Copper). Wewnątrz stosowane są takie same układy i komponenty, ale według cytowanych przez komunikat prasowy opinii daje to zauważalne różnice w brzmieniu. Wersja Stainless Steal określana jest jako bardziej studyjna, z dużą ilością szczegółów. Wersja Copper jako brzmiąca cieplej i bardziej relaksująco.

Nowe wersje też różnią się tylko obudowami i są to SP2000 Onyx Black oraz SP2000 Vegas Gold. Jest to jednorazowa produkcja i na Polskę trafia po 20 sztuk każdego modelu. Zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej w nowych kolorach jest możliwe dzięki technologii powlekania PVD (Physical Vapor Deposition). Proces ten zapewnia długotrwałą ochronę i trwałość.

Astell&Kern A&ultima SP2000 wspiera sygnały PCM do 32bit/768kHz z odtwarzaniem bit-to-bit, pliki MQA oraz natywnie wspiera DSD aż do DSD512. Odtwarzacz posiada ośmiordzeniowy procesor, 5-calowy ekran dotykowy, 512GB pamięci wewnętrznej, dwuzakresowe Wi-Fi z podwójną anteną dla zapewnienia jak najlepszej jakości strumieniowania. Dostępnych jest ponad 20 serwisów strumieniowych jak Tidal, Spotify, Qobuz, Deezer, Pandora, SoundCloud, Amazon Music, Youtube i inne.

Astell&Kern A&ultima SP2000 wykorzystuje flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy Asahi Kasei, model AKM AK4499EQ. SP2000 posiada dwa układy AK4499EQ, pracujące w konfiguracji dual-mono aby zapewnić jak najlepszą scenę i separację stereo. Obwody audio dla wyjść niesymetrycznych i symetrycznych są całkowicie niezależne.

[zdjęcie odtwarzacza Astell&Kern SP2000 Onyx Black oraz SP2000 Vegas Gold]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl