Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - głośnik instalacyjny Secret EMT7 (16.04.2020)

Na polski rynek wszedł głośnik instalacyjny Triangle Secret EMT7. Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją, a cena za sztukę wynosi 995 złotych (dystrybucja Rafko).

Secret EMT7 to dwudrożny, okrągły zestaw przeznaczony do pracy jako głośnik sufitowy lub ewentualnie ścienny. Na wyposażeniu jest regulacja basów i sopranów. Możliwa jest też regulacja kierunku promieniowania głośnika wysokotonowego.

EMT7 wyróżnia się zastosowaniem nowego systemu mocowania, który nie wymaga wykorzystania śrubokręta. Aby zamontować głośnik należy przytrzymać jedną ręką obudowę, a drugą chwycić trzy ramiona i obracać środkową część zgodnie z ruchem wskazówek zegara aż do momentu, gdy zostanie unieruchomiona. Na koniec należy przełączyć odpowiedni przycisk na pozycję lock. Zamontowany głośnik można przykryć cienką maskownicą mocowaną na magnes. Można ją dopasować do każdego wnętrza dzięki możliwości malowania.

EXT7 nadaje się do zastosowania we wnętrzach gdzie panują trudne warunki, na przykład w saunie czy w łazience. Za szczelność obudowy odpowiadają specjalne mocowania uchwytu oraz kabli z wodoszczelnymi zatrzaskami, co jednocześnie chroni okablowanie oraz gniazda głośnikowe przed korozją.

Sekcja niskośredniotonowa to 6,5-calowy głośnik z aluminiową membraną. Sekcja wysokotonowa ma rozmiar 1 cala. Efektywność wynosi 90dB, a impedancja 6Ω.

Średnica montażu wynosi 202mm a głębokość otworu montażowego to 85mm. W zestawie jest szablon montażowy. Masa głośnika to 1,3kg.

[zdjęcie głośnika instalacyjnego Triangle Secret EMT7]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl