Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - A3 w wersji 2 (18.02.2002)

Wzmacniacz oraz odtwarzacz CD o oznaczeniu A3 mają swoich następców w postaci modeli oznaczonych A3.2. W odtwarzaczu CD wykorzystano doświadczenia z modelu Nu-Vista. Zastosowano zwielokrotnianie częstotliwości próbkowania do 96kHz/24bity (up-sampling), a także tą samą mechanikę, taki sam konwerter, takie same filtry i elektronikę sterujacą jak w Nu-Vista CD. Zmianie uległy detale wzornicze, A3.2 jest podobny do A3 ale bardziej stonowany. Cena odtwarzacza w Wielkiej Brytanii wynosi 999 funtów.
Także wzmacniacz korzysta z technologii innego modelu Musical Fidelity, wzmacniacza Nu-Vista M3. A3.2 ma moc 100W i konstrukcję dual mono. Jego brzmienie ma być bardziej zróżnicowane i bardziej dynamiczne niż poprzednika. Zmiany w szacie wzorniczej są analogiczne do zmian w A3 CD. Cena wzmacniacza w Wielkiej Brytanii wynosi 979 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl