Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MONOPRICE - bogata oferta sprzętu elektronicznego w dystrybucji MIP (16.04.2020)

MIP został oficjalnym partnerem kalifornijskiej firmy Monoprice oferującej szeroką gamę różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i akcesoriów, w tym także sprzętu audio. W ofercie Monoprice jest ponad 7000 produktów adresowanych zarówno na rynek konsumencki jak i na rynki profesjonalne. Sprzedaż wyrobów Monoprice w Polsce prowadzi już sieć sklepów MP3Store.

Monoprice została założona w 2002 roku z inicjatywy dwóch przedsiębiorców, którzy dostrzegli możliwość obniżenia cen za wiele produktów. Pierwszym bestsellerem był kabel HDMI. Firma Monoprice dość szybko rozpoczęła poszerzanie oferty i oprócz kabli zaczęła sprzedawać systemy komputerowe budowane według specyfikacji klientów, systemy kina domowego, aż po kompleksowe systemy dostarczane dla innych firm. Według informacji prasowej model działania Monoprice ma zapewniać niższe ceny niż u konkurencji. W tym celu firma wyeliminowała zbędnych pośredników oraz procesy generujące niepotrzebne koszty.

Oprócz sprzętu audio-wideo asortyment obejmuje akcesoria, sprzęt IT, rozwiązania mobilne i bezprzewodowe, rozwiązania smart&security, produkty typu outdoor, wyposażenie biur, a także komercyjne produkty oraz instalacje dla firm, instytucji edukacyjnych i rządowych.

W Polsce mamy teraz możliwość zakupu produktów Monoprice z segmentu audio z linii Monolith. W inauguracyjnej gamie ofertowej najliczniej reprezentowane są słuchawki.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl