Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON, MARANTZ - przystosowanie do współpracy z platformą Roon (31.03.2020)

Spółka Sound United LLC, do której należą marki Denon, Polk Audio, Marantz, Definitive Technology, Classé i Boston Acoustics, ogłosiła, że wybrane modele Denona i Marantza otrzymają certyfikację Roon Tested. Dotyczy to 59 produktów, które są wymienione na witrynach producentów (www.denon.com, www.marantz.com).

Oprogramowanie Roon to rozbudowany system do dostarczania muzyki, a także do zbierania i prezentacji związanych z muzyką informacji. Oprócz funkcji odtwarzacza muzyki, system zawiera aplikacje serwerowe dla Roon Nucleus, Mac, Windows i Linux, aplikacje sterujące dla systemów Mac, Windows, iOS i Android. Roon zapewnia też sieciowe strumieniowanie do dowolnego urządzenia Roon Ready, Roon Tested, AirPlay, Sonos, Mac, Windows, iOS lub Android podłączonego do sieci. Produkty oznaczone jako Roon Tested zostały dostosowane i przetestowane w celu zapewnienia kompatybilności. Roon rozpoznaje takie urządzenia i może wysłać im sygnał audio zoptymalizowany pod kątem ich możliwości.

Platforma Roon daje też integrację z serwisami strumieniowymi TIDAL i Qobuz. Osobiste biblioteki plików muzycznych są płynnie łączone z serwisami online, dzięki czemu wyniki wyszukiwania i listy odtwarzania zawierają treści z obu źródeł. Zdjęcia wykonawców, opisy, biografie, recenzje, teksty piosenek, daty tras koncertowych i dane kompozytorów są automatycznie lokalizowane, a następnie łączone ze sobą, aby stworzyć multimedialny magazyn cyfrowy o kolekcji muzycznej. Roon znajduje również połączenia między osobistymi plikami użytkownika a milionami utworów dostępnych w TIDAL, dzięki czemu można łatwiej odkrywać i przeglądać nową muzykę.

Roon oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny umożliwiający przetestowanie usługi, więcej informacji na ten temat znajduje się na witrynie roonlabs.com.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl