Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - druga generacja słuchawek Momentum True Wireless (24.03.2020)

W drugim kwartale 2020 na polski rynek mają wejść bezprzewodowe słuchawki douszne Momentum True Wireless 2. Dostępne będą wersja czarna i biała (Aktualizacja. Wersja biała weszła do sprzedaży 04.05.2020.). Odpowiednio dopasowane do koloru słuchawek będą też wykończenia materiałowe na etui ładującym. Cena katalogowa została ustalona na 1.249 zł (dystrybucja Aplauz Audio).

Słuchawki korzystają z Bluetooth w wersji 5.1. Obsługiwane są kodeki audio AAC i Qualcomm aptX. W nowej wersji Momentum True Wireless zastosowano udoskonaloną technologię audio. 7-milimetrowe przetworniki Sennheisera zostały zaprojektowane i są produkowane w Niemczech.

Dźwięk można dostosować do własnych upodobań za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Smart Control firmy Sennheiser. Aplikacja pozwala też na aktualizację oprogramowania, dostosowanie ustawień interfejsu dotykowego oraz funkcji Transparent Hearing.

Słuchawki mają też funkcję aktywnej redukcji hałasu (Active Noise Cancellation). W połączeniu z wysokim poziomem pasywnej izolacji pozwala to na korzystanie ze słuchawek w bardzo głośnym otoczeniu. Gdy potrzebny jest kontakt z otoczeniem, można za jednym dotknięciem uruchomić funkcję Transparent Hearing. Umożliwia ona również prowadzenie naturalnych rozmów bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.

Do obsługi słuchawek służą elementy dotykowe, które można konfigurować. Użytkownik definiuje preferowany sposób kontrolowania dźwięku, połączeń czy aktywacji asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Apple Siri. Oprócz tego funkcja Smart Pause automatycznie wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek lub płynnie wznawia je po włożeniu do ucha.

Technologia kształtowania wiązki w słuchawkach wykorzystuje dwa mikrofony, co pozwala zredukować hałas i zapewnić czysty odbiór głosu.

Producent zapewnia też, że słuchawki gwarantują wysoki komfort. Konstrukcja jest o 2 mm mniejsza niż w poprzednim modelu, co ma poprawić dopasowanie i minimalizować zmęczenie. Zapewniono też odporność klasy IPX4 na warunki atmosferyczne.

Momentum True Wireless 2 oferują prawie dwukrotnie dłuższą żywotność baterii, z odtwarzaniem do 7 godzin. Ładując słuchawki przy użyciu energii z futerału można łącznie uzyskać czas pracy do 28 godzin.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum True Wireless 2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl