Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER&MATZ - całkowicie bezprzewodowe, niedrogie słuchawki P60TW oraz Air Dots 1 (16.03.2020)

Oferta Kuger&Matz poszerzyła się o dwa modele w pełni bezprzewodowych słuchawek, P60TW (cena 149 złotych) oraz Air Dots 1 (cena 79 złotych). Są one dostępne w oficjalnym sklepie internetowym Kruger&Matz, a także w sieci sklepów Rebel Electro.

Nowe słuchawki wykorzystują do transmisji Bluetooth 5.0 aby zapewnić stabilne, szybkie połączenie oraz mały pobór energii. Dzięki technologii True Wireless Stereo słuchawki po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą i parują z telefonem. Zasięg wynosi do 10 m.

Na słuchawkach umieszczono wielofunkcyjny przycisk sterujący, dzięki któremu użytkownicy mogą zmieniać głośność lub utwór albo odbierać lub odrzucać rozmowę telefoniczną. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. Do ładowaia służy dedykowane etui, które dodatkowo chroni słuchawki przez uszkodzeniem.

W modelu P60TW zastosowano 8-milimetrowe przetworniki z magnesem neodymowym i cewką CCAW. Korpus wykonano z plastiku. Impedancja wynosi 32Ω. Wbudowane akumulatory pozwlają na pracę do 4,5 godziny przy odtwarzaniu muzyki. Model P60TW jest wodoodporny, zgodnie z normą IPX5, co przyda się zwłaszcza w czasie uprawiania sportu, czy w trudnych warunkach atmosferycznych. Oprócz tego ten model posiada dodatkowy uchwyt, aby słuchawki nie wypadały z uszu w czasie biegania czy innego treningu.

W modelu Air Dots 1 zastosowano 6-milimetrowe przetworniki z magnesem neodymowym. Korpus wykonano z plastiku. Impedancja wynosi 32Ω. Wbudowane akumulatory pozwlają na pracę do 4 godzin przy odtwarzaniu muzyki.

[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz P60TW]
[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Air Dots 1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl