Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - jublileuszowe produkty i promocje na 75-lecie firmy (11.03.2020)

W 2020 roku firma Sennheiser obchodzi 75 rocznicę założenia rodzinnego przedsiębiorstwa. Fritz Sennheiser założył firmę w 1945 roku w wiejskim domu pod Hanowerem. W latach 1980-tych przyspieszyła ekspansja międzuynarodowa pod kierownictwem prof. Dr Jörga Sennheisera. Otworzono pierwszą filię sprzedażową we Francji. Obecnie Sennheiser ma 21 oddziałów na całym świecie. Od 2013 roku przedstawiciele trzeciego pokolenia rodziny, dr Andreas Sennheiser i Daniel Sennheiser, kierują niezależną firmą rodzinną jako współzarządzający. W 2018 roku grupa Sennheiser wygenerowała sprzedaż na poziomie 710,7 milionów euro.

Celebrując swoją rocznicę Sennheiser będzie przez cały rok proponować klientom różne promocje oraz specjalne edycje swoich produktów. W przypadku produktów na rynek pro-audio co miesiąc będą proponowane specjalne oferty na wybrane mikrofony, systemy bezprzewodowe i profesjonalne słuchawki. W marcu będzie to system odsłuchu indywidualnego ew IEM G4-Twin oraz zestaw mikrofonowy ew 112P G4 lavalier. Będą także specjalne oferty sprzętu domowego. Ponadto w tym roku firma zaprezentuje kilka dedykowanych edycji 75 lat.

Z okazji swoich 75-tych urodzin firma Sennheiser przygotowała audiofilski zestaw, składający się z dynamicznych zamkniętych słuchawek HD 820 oraz wzmacniacza HDV 820 (cyfrowy wzmacniacz słuchawkowy nowej generacji). Jest on teraz tańszy o 25% i od marca do końca czerwca będzie dostępny tylko w sklepach firmowych Sennheiser i sklepie internetowym Sennheiser na stronie www.sennheiser.pl.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl