Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIGH END - wystawa w Monachium odwołana (2.03.2020)

Odwołana została tegoroczna edycja wystawy High End 2020. Miała się ona odbyć w dniach od 14 do 17 maja 2020 w centrum MOC, w Monachium. Odwołanie wystawy spowodowane jest postępującym rozprzestrzenianiem koronawirusa.

Taka decyzja został podjęta przez HIGH END SOCIETY Service GmbH już teraz zarówno w trosce o zdrowie uczestników jak i z myślą o minimalizacji poniesionych przez wystawców strat ekonomicznych. Organizator monitorował sytuację od połowy stycznia, śledząc zarówno rozprzestrzenienie choroby jak i sytuację na rynku wystawienniczym. Już na początku lutego zaoferowano chińskim wystawcom opcję wycofania z wystawy. W ostatnich tygodniach zaczęły napływać od firm liczne pytania dotyczące potencjalnego wpływu choroby na High End 2020.

Na High End 2020 zarejestrowało się około 500 uczestników branżowych z 40 krajów. Osoby, które zakupiły bilety, czy to dla dla profesjonalistów czy też dla osób prywatnych, otrzymają zwrot swojej wpłaty.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl