Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDICTUS - Voyager, składane słuchawki zamknięte (7.02.2020)

Voyager to nowe słuchawki marki Audictus. Ich cenę ustalono na 199 zł.

Voyager to wokółuszne słuchawki zamknięte, co ma zapewniać dobrą izolację od dźwięków otoczenia. Konstrukcja jest składana i bazuje na tworzywie ABS i skórze ekologicznej. Umiarkowana masa, elastyczny pałąk i skórzane nauszniki mają zapewniać wysoki komfort.

Słuchawki mają dwa gniazda wejściowe (3,5mm i 6,3mm), co w połączeniu z odpowiednim okablowaniem pozwala je podłączyć do większości urządzeń. W komplecie dostarczane są dwa przewody. Pierwszy z nich jest ze sprężyną i zakończono go wtykami 3,5mm i 6,3mm. Drugi kabel ma dwa wtyki mini-jack 3,5mm oraz zintegrowany pilot z mikrofonem. Pozwala on na sterowanie odtwarzaniem i głośnością, a także na prowadzenie rozmów. Oprócz kabli do słuchawek dołączana jest jeszcze instrukcja obsługi.

Słuchawki Voyager wyposażono w 50-milimetrowe, dynamiczne przetworniki z magnesem neodymowym. Zastosowano też technologię Clear Tone. Według materiałów firmowych głównym atutem brzmieniowym ma być naturalny, mocny i wyrazisty bas.

Dane techniczne Audictus Voyager:

[zdjęcie słuchawek Audictus Voyager]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl