Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - Classik Movie System, kino domowe ze Szkocji (11.02.2002)

Classik Movie System to wielopokojowy system kina domowego firmy Linn. Ma on być osiągalny na rynku od marca 2002. Jest to pierwsze źródło sygnału video firmy Linn. Oprócz odtwarzacza DVD/CD Classik Movie System zawiera też tuner AM/FM z programatorem na 80 stacji, wieloknałowy (5.1) wzmacniacz mocy i możliwość dystrybucji sygnału audio do różnych pomieszczeń. W systemach wielopokojowych można łączyć systemy Classik Movie lub Linn Classik oraz system Linn Knekt (dedykowany do zastosowań multiroom). Dla promocji nowego systemu założono też osobną witrynę internetową www.classik.com.

Urządzenie obsługuje płyty DVD, CD, CD-R, VCD a także pliki formatu MP3. Dekodowany jest zapis dźwięku Dolby Digital, Dolby Pro-logic i DTS. Na wyposażeniu znajduje się też wyjście słuchawkowe oraz kilka standardowych wejść/wyjść audio i video.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl