Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - w pełni bezprzewodowe słuchawki TWS50 True Wireless (15.01.2020)

Na nasz rynek weszły w pełni bezprzewodowe słuchawki SoundMAGIC TWS50. Ich cena sugerowana w Polsce wynosi 399 złotych (dystrybucja MIP).

TWS50 zostały wyposażone w najnowszy układ Bluetooth 5.0 firmy Realtek, wbudowany dekoder audio i wsparcie kodeka AAC.

Słuchawki TWS50 włączą się automatycznie po wyjęciu z etui ładującego. Automatycznie przejdą w tryb parowania przy pierwszym użyciu lub automatycznie sparują się z telefonem, jeśli już wcześniej zostały sparowane. Można też słuchać muzyki czy prowadzić rozmowy korzystając z obu słuchawek jednocześnie lub tylko jednej.

Słuchawki są w pełni kompatybilne z Androidem i iOS. Można korzystać z Apple Siri czy Voice Google Assistant. Zarówno na lewej jak i prawej słuchawce znajduje się pojedynczy przycisk. Za pomocą tych dwóch przycisków można obsługiwać odtwarzanie muzyki, odbieranie połączeń telefonicznych jak i uruchomić asystenta głosowego.

Przenośne etui spełniające też funkcję stacji dokującej do ładowania zapewnia do 30 godzin pracy. Wyświetlacz LED w stacji dokującej pokazuje pozostający zapas energii w skali od 0 do 100. Ładowanie akumulatora w stacji dokującej trwa 1,5 godziny. Natomiast czas ładowania samych słuchawek to 1 godzina, a czas ich pracy wynosi do 6 godzin rozmów lub do 7 godzin słuchania muzyki.

Słuchawki mają klasę wodoodporności IPX7, co oznacza, że można z nich korzystać w deszczu i że są odporne na działanie potu. Według producenta ergonomiczny kształt oraz wymienne końcówki douszne (w trzech rozmiarach) zapewniają zarówno wysoki komfort jak i pewne umieszczenie w uchu. Wszystki te cechy powodują, że TWS50 nadają się do użytku podczas wszelkich treningów fizycznych.

Dane techniczne TWS50:

[zdjęcie słuchawek Soundmagic TWS50]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl