Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT (13.01.2020)

Firma Sennheiser zaprezentowała na targach CES 2020 bezprzewodowe słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT. Nowe słuchawki bazują na modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC. Model HD 350BT będzie dostępny od połowy stycznia w katalogowej cenie 429 złotych, a HD 450BT od połowy lutego w katalogowej cenie 769 złotych (dystrybucja Aplauz Audio).

Obydwa nowe modele to wokółuszne słuchawki zamknięte z przetwornikami dynamicznymi. Są one kompatybilne z Bluetooth 5.0 i oprócz obligatoryjnego kodeka SBC obsługują też kodeki AAC, AptX i AptX Low Latency. Lista wspieranych profili Bluetooth obejmuje HSP, HFP, AVRCP i A2DP. Słuchawki mają wbudowany mikrofon MEMS.

HD 450BT i HD 350BT będą dostępne w kolorze czarnym lub białym. Ich konstrukcja jest składana. Producent zapewnia o wysokiej jakości i trwałości użytych do budowy tworzyw.

Obydwa modele pozwalają na 30 godzin pracy. Ładowanie odbywa się przez gniazdo USB-C i trwa około 2 godzin.

Dedykowany przycisk asystenta głosowego umożliwia interakcję głosową z Siri lub Asystentem Google. Fizyczne przyciski na nausznikach służą do sterowania muzyką i połączeniami.

Słuchawki HD 450BT posiadają funkcję aktywnej redukcji szumów. Ten model można też używać w trybie przewodowym, a kabel audio jest w zestawie. Oprócz tego do HD 450BT jest też dołączene etui do transportu.

Brzmienie nowych słuchawek można spersonalizować korzystając z funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control dostępnej zarówno dla Androida jak i systemu iOS. Ta bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu w podcastach, audiobookach i innych podobnych nagraniach. Ponadto aplikacja zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 350BT - białe]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 450BT - czarne, złożone]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl