Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KEF - kolumny serii Reference (11.02.2002)

Znana od wielu lat seria Reference firmy KEF nadal ewoluuje. Aktualnie składa się z modeli 207, 205, 203, 201, 204c, 202c. Wszystkie modele serii Reference mają kopułkowy, tytanowy głośnik wysokotonowy (tzw. Hypertweeter), którego pasmo rozciąga się do 50kHz. Głośnik ten jest umieszczony we własnej chromowanej obudowie o niskiej dyfrakcji i wyrównany czasowo z głównym głośnikiem. A głośnikiem głównym jest charakterystyczny dla KEF'a system UNI-Q. Aproksymuje on źródło punktowe i zawiera dwie koncentrycznie umieszczone membrany, w tym 25-milimetrową kopułkę. Do odtwarzania niskich tonów wykorzystywane są głośniki o konwencjonlnej konstrukcji. Kolumny wyposażono w terminale do tri-wiringu (połączenia trzema kablami), ekranowanie magnetyczne oraz w możliwość regulacji basu.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl