Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - seria Home, trzy bezprzewodowe głośniki z obsługą Heos (7.01.2020)

Denon zaprezentował nową serię Denon Home. Należą do niej trzy bezprzewodowe głośniki wielofunkcyjne z wbudowaną platformą HEOS: Home 150, Home 250 i Home 350. Wszystkie modele głośników Denon Home będą dostępne w kolorze białym lub czarnym. Wejdą do sprzedaży pod koniec stycznia 2020 roku (dystrybucja Horn Distribution).

Głośniki Denon Home obsługują dużą ilość różnych źródeł. We wszystkich modelach do dyspozycji jest analogowe wejście Aux mini-jack 3.5 mm, port USB do podłączenia pamięci masowej i gniazdo Ethernet do przewodowego połączenia z siecią. Jest też możliwość połączenia przez WiFi oraz Bluetooth, a także obsługa AirPlay 2. Za pośrednictwem wymienionych łączy można strumieniować muzykę ze Spotify, Apple Music, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer i wielu innych serwisów.

Można odtwarzać pliki o wysokiej rozdzielczości bez przerw, w tym 192 kHz/24 bit FLAC, WAV, ALAC oraz DSD 2.8/5.6 MHz przez sieć lub tylny port USB.

Wbudowana technologia HEOS pozwala na różne konfiguracje użytkowe. Użytkownicy już korzystający z urządzeń HEOS, mogą po prostu dodać głośniki Denon Home do swoich obecnych systemów. Grupując urządzenia kompatybilne z HEOS można odtwarzać tę samą lub różną muzykę w wielu pokojach. Dwa głośniki Denon Home można sparować w trybie stereo jako lewy i prawy kanał, a także można do takiej pary dodać subwoofer Denon DSW-1H, tworząc system 2.1. W kinie domowym można wykorzystać parę głośników Denon Home do obsługi tylnych kanałów surround w połączeniu z soundbarem Denon DHT-S716H i subwooferem DSW-1H, aby stworzyć kompletny system dźwięku w konfiguracji 5.1.

Sterowanie głosowe jest możliwe za pośrednictwem asystentów Siri, Google Assistant i Alexa przy wykorzystaniu odpowiednich kompatybilnych urządzeń. Wszystkie trzy głośniki Denon Home mają wbudowane mikrofony umożliwiające korzystanie z funkcji, które zostaną dodane w roku 2020 poprzez aktualizację oprogramowania systemowego.

Panel dotykowy głośników Denon Home ma czujnik zbliżeniowy, który sprawia, że aktywne elementy sterujące zostają podświetlone po zbliżeniu ręki. Przyciski szybkiego wyboru (Quick Select) dają dostęp do ulubionych internetowych stacji radiowych za jednym naciśnięciem przycisku. Maskownice są wodoodporne i plamoodporne co przyda się zwłaszcza w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka.

Korzystając z bezpłatnej aplikacji HEOS można skonfigurować głośniki Denon Home w domowej sieci Wi-Fi.

Home 150 (cena 1.095 złotych) to najmniejszy model o konstrukcji dwudrożnej, z 3,5-calowym głośnikiem niskotonowym i 1-calowym wysokotonowym. Głośniki są sterowane przez dwa wzmacniacze klasy D. Na wyposażeniu są 3 przyciski Quick Select. Wymiary Home 150 to 120 * 187 * 120 mm (SWG).

Home 250 (cena 2.195 złotych) ma dwa głośniki wysokotonowe 0,75 cala ustawione pod kątem w celu uzyskania szerszego rozproszenia dźwięku, a także dwa 4-calowe głośniki niskotonowe wspierane przez 5,25-calową membranę bierną. Głośniki są sterowane przez cztery wzmacniacze klasy D w konfiguracji stereo. Na wyposażeniu są 3 przyciski Quick Select. Wymiary Home 250 to 295 * 216 * 120 mm (SWG).

Home 350 (cena 2.995 złotych) jest najmocniejszym głośnikiem w serii Denon Home. Sześć kanałów wzmacniaczy klasy D zasila dwa 6,5-calowe głośniki niskotonowe, dwa 2-calowe przetworniki średniotonowe i dwa głośniki wysokotonowe 0,75 cala. Na wyposażeniu jest 6 przycisków Quick Select. Wymiary Home 350 to 380 * 225 * 180 mm (SWG).

[zdjęcie głośników bezprzewodowych serii Denon Home]
[zdjęcie głośnika bezprzewodowego Denon Home 150]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl