Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe odtwarzacze MiniDisc i Walkman CD (5.02.2002)

MZ-R909 (1.699 zł) i MZ-R501 (1.099 zł) to nowe odtwarzacze MD firmy Sony. Pierwszy jest aktualnie modelem flagowym w ofercie Sony. Obydwa urządzenie pozwalają nagrywać w trybie LP2 oraz w trybie LP4, co daje odpowiednio czas nagrania 160 i 320 minut na nośniku 80-minutowym. Tehnologia G-Protection Jog Proof i zwiększony bufor pamięci pozwala użytkować urządzenia w ruchu.

Luty jest miesiącem inauguracji nowych modeli typu Walkman CD. D-EJ855 (899 zł) oraz D-EJ1000 (1.099) mogą odtwarzać płyty CD-R i CD-RW a D-CJ01 (1.199 zł) oprócz tego także pliki MP3. D-EJ1000 waży zaledwie 129/183g (bez/z akumulatorem). Technologia G-Protection oraz pamięć buforowa pozwalają na użytkowanie urządzeń w ruchu, np. w czasie joggingu.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl