Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - w pełni bezprzewodowe słuchawki TWS600 (27.12.2019)

Na nasz rynek weszły w pełni bezprzewodowe słuchawki HiFiMAN TWS600. Ich cena wynosi 795 złotych (dystrybucja Rafko).

TWS600 to słuchawki pozbawione kabli (true wireless), pierwsze takie w ofercie marki HiFiMAN. Obsługują one Bluetooth w wersji 5.0. Typowe słuchawki true wireless komunikują się z urządzeniem nadawczym w odległości do 10 metrów. W korzystnych warunkach TWS600 łączy się za pośrednictwem Bluetooth w odległości do 150 metrów. Słuchawki obsługują kodeki SBC i AAC, a także zorientowane na zastosowania telefoniczne kodeki mSBC i CVSD.

W TWS600 zastosowano opracowane przez producenta przetworniki dynamiczne wykorzystujące technologię Topology Diaphragm, w których membrana pokryta jest nanocząsteczkową powłoką. Według komunikatu prasowego ma to zapewnić bardziej detaliczne, naturalne i zbalansowane brzmienie. Producent podaje też informację, że ze wzgledu na zastosowaną membranę słuchawki wymagają od 10 do 20 godzin pracy zanim osiągną pełnię swych możliwości brzmieniowych.

Wbudowane w słuchawkach baterie pozwalają na pracę do 5,5 godzin. Dedykowane etui ładujące ma wbudowany akumulator z zapasem energii na dodatkowe 6 ładowań słuchawek czyli na 33 godziny pracy. Mając naładowane baterie w słuchawkach i w etui można zapewnić pracę do 38,5 godzin. Ładowanie samych słuchawek trwa godzinę, a ładowanie etui 1,5 godziny.

Wodoodporność WTS600 jest zgodna z normą IPX4, co oznacza, że słuchawki są odporne na pot i lekkie opady deszczu. Do wyboru jest aż 8 par gumek dokanałowych w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może dopasować odpowiedni wariant pod względem komfortu noszenia i poziomu izolacji.

Na wyposażeniu jest też wbudowany mikrofon. Słuchawki kontrolowane są za pomocą panelu sterowania zintegrowanego na obudowie. Można za jego pomocą sterować odtwarzaniem (play, pauza, kontrola głośności, przewijanie utworów), skorzystać z mikrofonu lub włączyć asystenta głosowego (Apple Siri, Google Assistant, Windows Cortana czy Amazon Alexa).

Dane techniczne TWS600:

[zdjęcie słuchawek HiFiMAN TWS600]
[zdjęcie słuchawek HiFiMAN TWS600 w etui ładującym]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl