Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WILSON - wielofunkcyjne, naścienne zestawy głośnikowe Raptor X (18.12.2019)

Do sprzedaży weszły zestawy głośnikowe Wilson Raptor X. Są one przeznaczone głównie do nowoczesnych systemów kina domowego do tworzenia warstwy wysokości. Mogą być być wieszane na ścianie bądź umiejscowione bezpośrednio na podłogowych głośnikach frontowych systemu kina domowego, gdzie będą źródłem dźwięku warstwy wysokości. Mogą też służyć jako głośnik naścienny w systemach stereo. Raptor X są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (białe, czarne) w cenie 299 zł sztuka. Dystrybutorem i zarazem właścielem marki Wilson jest firma Horn Distribution.

Stosownie do planownych zastosowań obudowa Raptor X jest ścięta i ścinka czołowa jest ustawiona skośnie. Zakręcane, pozłacane terminale głośnikowe zostały umieszczone tak, by niezależnie od sposobu instalacji ułatwić podłączenie, a także aby nie były widoczne w normalnych warunkach użytkowanie.

Raptor X jest dopasowany stylistycznie i konstrukcyjnie do serii Raptor 7.

Elementy konstrukcyjne Raptor X dzieli z innymi modelami rodziny Raptor. Dotyczy to komponentów konstrukcji akustycznej i elektrycznej. Są też wykonane z akustycznie neutralnej tkaniny maskownice w kolorze czarnym. Zastosowano przetwornik wysokotonowy o średnicy 1 cala z miękką kopułką i 4-calowy przetwornik średnio-niskotonowy. Jak w pozostałych głośnikach Raptor, także i tutaj zastosowano aluminiowe cewki.

Dane techniczne Raptor X:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Wilson Raptor X]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl