Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GRYPHON - odtwarzacz CD Adagio (30.01.2002)

W połowie bieżącego miesiąca duńska firma Gryphon podała informację o swym nowym odtwarzaczu CD - Adagio. Zgodnie z panującym obecnie trendem stosowana jest w nim technika zwielokrotniania częstotliwości próbkowania (up-sampling) do 24 bitów/96 kHz. Adagio to urządzenie, które bardzo konsekwentnie stosuje konstrukcje typu podwójne mono. Zastosowano cztery przetworniki 96/24 w podwójnej konfiguracji różnicowej. W stopniu wyjściowym pracuje wzmacniacz w klasie A bez sprzężenia zwrotnego. Każdy kanał ma 12.000 uF pojemności w zasilaczu oraz swój osobny transformator. Zastosowano transport ze stacjonarnie mocowanym czytnikiem, wielowarstwową płytkę drukowaną, bitumiczne materiały tłumiące wewnątrz obudowy oraz osobne zegary taktujące dla transportu i konwertera.
Analogowe wyjścia zrównoważone (Neutrik), oraz typu Cinch (WBT), cyfrowe wyjście AES/EBU (110 omów) oraz SPDIF (75 omów) to główne cechy wyposażenia. Na wyposażeniu jest też pilot zdalnego sterowania.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl