Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - wokółuszne, bezprzewodowe słuchawki PXC 550-II Wireless (2.10.2019)

Na niedawnych targach IFA 2019 firma Sennheiser zaprezentowała kolejną generację słuchawek PXC 550 Wireless. Są to bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją hałasu. PXC 550-II Wireless będą dostępne od października 2019 w cenie detalicznej 1.499 zł (dystrybucja Aplauz Audio).

PXC 550-II to wokółuszne słuchawki z przetwornikiem dynamicznym 32mm. Impedancja przy pracy aktywnej wynosi 490Ω, a przy pracy pasywnej 46Ω. Masa słuchawek wynosi 227g.

Wśród udoskonaleń PXC 550-II jest między innymi kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługa kodeka AAC. Oprócz tego obsługiwany jest kodek aptX, a także kodek aptX Low Latency zapewniający wysokojakościową synchronizację z obrazem wyświetlanym na ekranie.

Panel dotykowy na prawym nauszniku służy do regulacji głośności, odtwarzania, wstrzymywania, pomijania utworów lub odbierania połączeń za jednym dotknięciem. Słuchawki automatycznie włączają się i łączą przez Bluetooth w czasie ich rozkładania. Funkcja Smart Pause wykrywa kiedy słuchacz zdejmuje słuchawki i automatycznie zatrzymuje dźwięk, wznawiając odtwarzanie po ponownym ich założeniu.

Nowy przycisk Voice Assistant zapewnia dostęp do asystentów głosowych, takich jak Siri, Google Assistant i Alexa za jednym dotknięciem.

Dzięki nowemu ustawieniu Anti-Wind ANC adaptacyjna redukcja szumów w słuchawkach płynnie dostosowuje się do tłumienia hałasu otoczenia, także w trudnych warunkach zewnętrznych.

PXC 550-II Wireless posiadają potrójny system mikrofonów, który ułatwia prowadzenie rozmów bez względu na otoczenie, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Darmowa aplikacja Sennheiser Smart Control (dostępne wersje dla Androida oraz iOS) umożliwia również personalizację doznań dźwiękowych. Słuchacze mogą wybierać spośród wielu ustawień dla różnych typów dźwięku lub dostosowywać dźwięk do swoich upodobań za pomocą korektora. Aplikacja pozwala również na regulację redukcji szumów i otrzymywanie na bieżąco informacji o najnowszych wersjach oprogramowania sprzętowego.

Czas działania baterii w opcji Bluetooth i z włączoną funkcją ANC wynosi 20 godzin. W wersji przewodowej z włączoną redukcją hałasu otoczenia do 30 godzin.

Konstrukcja ze skórzanym pałąkiem oraz obrotowymi nausznikami ma zapewnić idealne dopasowanie i komfort podczas długiego odsłuchu. Zastosowano wysokiej jakości, lekkie materiały. Czarna stal szlachetna jest użyta na wytrzymałych zawiasach i suwakach. Składany, płaski i kompaktowy pokrowiec ułatwia podróże ze słuchawkami.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser PXC 550-II Wireless]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl