Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO VIDEO SHOW - 23 edycja warszawskiej wystawy w listopadzie (30.09.2019)

W dniach 8-10 listopada w Warszawie odbędzie się 23 edycja wystawy Audio Video Show (dawniej Audio Show). Wystawcy będą mieli swoje ekspozycje w lożach VIP PGE Narodowego oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Jak podaje organizator jest to największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. We wrześniu zarezerwowano już ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują sprzęt audio i video ponad 600 marek, wśród których będą zarówno międzynarodowe koncerny jak i mniejsze firmy specjalistyczne. Odwiedzający będą mogli zobaczyć mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, a także systemy audio oraz video warte kilkaset tysięcy.

Jak co roku na Audio Video Show będą dostępne strefy: winylowa oraz słuchawek. W strefie winylowej do wyboru ma być kilkanaście tysięcy tytułów z ponad trzydziestu sklepów. W strefie słuchawkowej na PGE Narodowym będą prezentowane słuchawki i akcesoria od ponad 50 producentów, a także odtwarzacze przenośne i wzmacniacze słuchawkowe.

W ramach imprezy odbędą się też koncerty na żywo, premiery płyt, prelekcje znanych osób z braży, a także seminaria. Znany dziennikarz amerykańskiego czasopisma Stereophile poprowadzi też wykłady dotyczące ustawiania gramofonów analogowych.

Gościem specjalnym Audio Video Show 2019 będzie Lech Janerka, który w piątek 8 listopada zaprezentuje premierowo singiel z nadchodzącej płyty. Spotkanie z muzykiem poprowadzi Piotr Metz.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl