Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO VIDEO SHOW - 23 edycja warszawskiej wystawy w listopadzie (30.09.2019)

W dniach 8-10 listopada w Warszawie odbędzie się 23 edycja wystawy Audio Video Show (dawniej Audio Show). Wystawcy będą mieli swoje ekspozycje w lożach VIP PGE Narodowego oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Jak podaje organizator jest to największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. We wrześniu zarezerwowano już ponad 170 sal prezentacyjnych oraz 50 stoisk, w których wystawcy zaprezentują sprzęt audio i video ponad 600 marek, wśród których będą zarówno międzynarodowe koncerny jak i mniejsze firmy specjalistyczne. Odwiedzający będą mogli zobaczyć mobilne rozwiązania technologiczne do codziennego użytku za kilkaset złotych, a także systemy audio oraz video warte kilkaset tysięcy.

Jak co roku na Audio Video Show będą dostępne strefy: winylowa oraz słuchawek. W strefie winylowej do wyboru ma być kilkanaście tysięcy tytułów z ponad trzydziestu sklepów. W strefie słuchawkowej na PGE Narodowym będą prezentowane słuchawki i akcesoria od ponad 50 producentów, a także odtwarzacze przenośne i wzmacniacze słuchawkowe.

W ramach imprezy odbędą się też koncerty na żywo, premiery płyt, prelekcje znanych osób z braży, a także seminaria. Znany dziennikarz amerykańskiego czasopisma Stereophile poprowadzi też wykłady dotyczące ustawiania gramofonów analogowych.

Gościem specjalnym Audio Video Show 2019 będzie Lech Janerka, który w piątek 8 listopada zaprezentuje premierowo singiel z nadchodzącej płyty. Spotkanie z muzykiem poprowadzi Piotr Metz.

Więcej informacji na stronie www.avshow.pl.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl