Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - cztery douszne słuchawki-monitory serii MX PRO (19.09.2019)

Do sprzedaży weszły dokanałowe słuchawki marki MEE Audio. Nowa seria o nazwie MX PRO składa się z czterech modeli opracowanych głównie z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, choć oczywiście nie ma żadnych przeciwskazań by używać słuchawki w typowych zastosowaniach amatorskich. Stosownie do planowanej aplikacji każdy model ma inny zestaw przetworników i inny charakter brzmienia. Słuchawki są objęte 24-miesięczną gwarancją. Dystrybucję MEE Audio w Polsce prowadzi Rafko.

Każdy model serii MX PRO jest dostępny w dwóch wersjach, czarnej i przezroczystej. Wszystkie cztery modele charakteryzują się wykorzystaniem tej samej, sprawdzonej konstrukcji, która ma zapewnić wysoki komfort i wygodę dzięki wykorzystaniu opatentowanego systemu mocowania OTE. Kable są wymienne, można wybrać przewód z mikrofonem lub bez mikrofonu (oba w zestawie) lub podłączyć zupełnie inne okablowanie. Słuchawki mają certyfikat wodoodporności IPX5.

MX1 PRO (cena 279 złotych, impedancja 18Ω, czułość 100dB) mają pojedynczy przetwornik dynamiczny dla całego pasma. Ich brzmienie jest określone jako zrównoważone i naturalne, z lekko podkreślonym basem, przydatne do monitoring dźwięku, miksowania i odsłuchu ogólnego.

MX2 PRO (cena 459 złotych, impedancja 34Ω, czułość 104dB) mają jeden przetwornik dynamiczny z wentylacją dla dolnej części pasma i jeden przetwornik armaturowy dla tonów średnich i wysokich. Brzmienie charakteryzuje się podkreśleniem niskich tonów, ale bez przytłaczania reszty pasma. MX2 adresowane są do perkusistów i gitarzystów basowych.

MX3 PRO (cena 699 złotych, impedancja 21Ω, czułość 110dB) mają jeden przetwornik dynamiczny z wentylacją dla dolnej części pasma i dwa przetworniki armaturowe dla tonów średnich i wysokich. Wyraziste brzmienie skupione na tonach średnich ma w pierwszej kolejności odpowiadać potrzebom gitarzystów i wokalistów.

MX4 PRO (cena 929 złotych, impedancja 12Ω, czułość 103dB) mają jeden przetwornik dynamiczny z wentylacją dla dolnej części pasma oraz trzy przetworniki armaturowe dla tonów średnich i wysokich. Według producenta liniowy bas, klarowność brzmienia i wyrazistość detali z lekko podkreślonymi wysokimi tonami predystynuje ten model do monitoringu scenicznego i studyjnego.

Wszystkie modele mają taki sam zestaw dołączonych akcesoriów. Oprócz samych słuchawek w komplecie znajdują się:
- kabel stereo
- kabel stereo z mikrofonem i pilotem
- twarde etui zapinane na zamek z możliwością zamontowania karabińczyka (również w zestawie)
- 4 pary gumek dokanałowych w różnych rozmiarach i kształtach
- pianki dokanałowe Comply T
- dwa klipsy mocujące kable do ubrania
- pozłacana przejściówka z mini-jacka 3,5mm na jack 6,3mm
- instrukcja obsługi

[zdjęcie dousznych słuchawek-monitorów MEE Audio MX-PRO]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl