Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL & KERN - zaawansowane douszne słuchawki AK T9iE (12.09.2019)

Kilka miesięcy po wcześniejszej zapowiedzi do oferty marki Astell&Kern weszły douszne słuchawki AK T9iE. Ich cena sugerowana w Polsce wynosi 4.999 zł (dystrybucja MIP).

Słuchawki AK T9ie powstały we współpracy z firmą Beyerdynamic i są produkowane w Niemczech. Są one nowszą i ulepszoną wersją AK T8iE, które też były zaprojektowane w tej samej kooperacji. Według materiałów producenta AK T9iE są specjalnie zoptymalizowane tak, aby zapewnić najlepsze brzmienie z przenośnymi odtwarzaczami marki Astell&Kern.

AKT9iE to słuchawki zamknięte z przetwornikiem dynamicznym. Zastosowano w tym modelu opatentowaną technologię Tesla. AKT9iE posiadają nowo opracowany port wentylujący, co ma poprawić zakres niskich tonów. Nowością jest też dwuwarstwowy filtr akustyczny, który poprawia pasmo wysokich tonów i oprócz tego chroni przed woskowiną.

Ze słuchawkami dostarczany jest wysokiej klasy kabel do połączeń symetrycznych (2,5mm, czterostykowy) znany już z modelu AK T5p drugiej generacji. Ma on hybrydową konstrukcję wykorzystującą czyste srebro 4N i posrebrzaną miedź 7N OCC. W zestawie jest też przejściówka na wtyk 3,5mm. Oprócz tego do słuchawek załączane są wkładki douszne w 7 rozmiarach.

Dane techniczne AK T9iE:

[zdjęcie słuchawek Astell&Kern AK T9iE]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl