Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WOLF VON LANGA - niemieckie kolumny w dystrybucji Galerii Audio (4.09.2019)

Galeria Audio została wyłącznym przedstawicielem w Polsce marki Wolf von Langa. Ta niemiecka firma produkuje kolumny głośnikowe wykorzystujące oryginalne rozwiązania techniczne.

Sięgnięto do historycznej technologii i zamiast typowych obwodów magnetycznych Wolf Von Langa stosuje elektromagnesy. Generowane stale napięcie potrzebne do pracy kolumn generuje specjalnie zaprojektowany zasilacz.

Na ofertę producenta składają się obecnie cztery modele. Wszystkie dostępne są standardowo w białym lub czarnym lakierze fortepianowym. Za dopłatą można wybrać kolor z wzornika RAL.

SON to niska kolumna podłogowa z dipolowym głośnikiem typu AMT (Air Motion Transformer) oraz 12-calowym głośnikiem niskotonowym i membraną bierną. Efektywność wynosi 95dB/1W/1m, wymiary WSG to 872*404*300 mm, a masa jednej sztuki to 40 kg.

Audio Frame London to wysoka kolumna z dwoma 15-calowymi głośnikami niskotonowymi i posadowionym na nich szerokopasmowym, dipolowym, dwumembranowym modułem średnio-wysokotonowym. Efektywność wynosi 96dB/1W/1m, wymiary WSG to 1147*571*419 mm, a masa jednej sztuki to 80 kg.

Audio Frame Chicago w dużej mierze przypomina poprzedni model, ale moduł średnio-wysokotonowym w tym przypadku wykorzystuje dipolowy głośnik średniotonowy o membranie z jedwabnego papieru i wysokotonowy typu AMT. Efektywność wynosi 96dB/1W/1m, wymiary WSG to 1147*571*419 mm, a masa jednej sztuki to 84 kg.

Audio Frame Berlin to flagowy model wykorzystujący trzy 15-calowe głośniki niskotonowe oraz dwa asymetrycznie montowane przetworniki tubowe (Ultra Linear Compression Divers) z kompozytowymi tubami o kontrolowanych charekterystykach kierunkowych. Efektywność wynosi 95dB/1W/1m, wymiary WSG to 1728*571*419 mm, a masa jednej sztuki to 106 kg.

[zdjęcie zestawu głośnikowego Wolf von Langa SON]
[zdjęcie zestawu głośnikowego Wolf von Langa Audio Frame Chicago]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl