Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne X10 (3.09.2019)

Do sprzedaży weszły douszne słuchawki MEE Audio X10. Są to słuchawki w pełni bezprzewdowe, zupełnie pozbawione kabli (true wireless). Są one dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej lub niebieskiej. Udzielana jest 24-miesięczna gwarancja, a cena wynosi 369 zł (dystrybucja Rafko).

X10 to pierwsze słuchawki w ofercie MEE Audio zupełnie pozbawione kabli. Słuchawki są wodoodporne, co potwierdza certyfikat IPX5. Mogą być użytkowane podczas deszczu czy sportowych treningów. Prawa słuchawka może być wykorzystywana niezależnie jako jednostronny zestaw słuchawkowy.

X10 to słuchawki zamknięte z przetwornikiem dynamicznym o rozmiarze 5mm. X10 wyposażone są w mikrofon umożliwiający wykonywanie połączeń telefonicznych.

Konstrukcja słuchawek MEE Audio X10 wykorzystuje moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0. Zasięg wynosi do 10m. Obsługiwane są profile Bluetooth: A2DP, HSP, HFP, AVRCP.

Bateria wystarcza do 4.5 godzin odsłuchu na jednym naładowaniu. Etui słuchawek magazynuje energię wystarczającą na 4 pełne cykle ładowania, czyli dodatkowe 18 godzin pracy baterii słuchawek.

X10 można obsługiwać dzięki fizycznym przyciskom umieszczonym zarówno na lewej, jak i prawej słuchawce. Dają one dostęp do obierania i zakończenia połączeń, uruchamiania i przerwywania odtwarzania, zmiany głośności i przewijania ścieżki, a także uruchamiania asystenta Siri lub Google Assistant.

Po wyjęciu z etui, słuchawki się wybudzają i automatycznie poszukują zapamiętanych, ostatnio parowanych urządzeń i nawiązują połączenie.

Do zestawu dołączone są trzy pary gumek dokanałowych w różnych rozmiarach, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie, a także odizolować słuchacza od szumów otoczenia.

Pasmo przenoszenia X10 rozciąga się w zakresie 20-20.000Hz. Wymiary etui to 6.4 * 4.5 * 2.6 cm, a jego masa wynosi 51g. Masa słuchawek to 8g.

[zdjęcie słuchawek Mee Audio X10]
[zdjęcie słuchawek Mee Audio X10 z etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl