Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUND UNITED - nowa wersja oprogramowania Heos z nowymi funkcjami (2.09.2019)

Firma Sound United udostępniła w sierpniu 2019 nową wersję oprogramowania dla urządzeń z wbudowaną funkcjonalnością HEOS multiroom. Kodowa nazwa tej wersji to U21. Sound United jest właścicielem kilku marek audio, w tym także Denona i Marantza. Oprócz ulepszeń systemu i poprawek błędów, aktualizacja przynosi również kilka nowych funkcjonalności.

Pierwsza to obsługa kont Spotify Free. Do tej pory potrzebne było konto Spotify Premium, aby przesyłać strumieniowo Spotify do produktów obsługujących HEOS. Konieczne było opłacanie abonamentu, aby przesyłać strumieniowo z aplikacji Spotify do urządzeń HEOS. Teraz także abonenci niebędący użytkownikami premium mogą strumieniować sygnał audio do produktów obsługujących HEOS.

Poszerzona została obsługa sterowania głosowego przez starsze urządzenia Heos (generacja HS1). Do tej pory Alexa i Google Assistant działały tylko w urządzeniach z funkcjonalnością HEOS w wersji HS2 i podstawowych produktach zasilanych HEOS. Po aktualizacji użytkownicy ze starszymi głośnikami HS1, Drive/Link HS1, a także pierwszą wersją HomeCinema mogą sterować swoimi urządzeniami za pomocą głosu.

Rozszerzono też zestaw poleceń dla Asystenta Google. Dodano sterowanie głosowe włączaniem/wyłączaniem i wyborem wejścia (tylko nazwy domyślne).

Ostatnia z nowo dodanych funkcji to wirtualizer warstwy wysokości Dolby Atmos dla najnowszych amplitunerów AV. Pozwala to kreowanie dźwięku 3D ze ścieżek Atmos i nie-Atmos w zestawach głośników 5.1 lub nawet 2.1. Wirtualizer obsługiwany jest w urządzeniach wymienionych poniżej.
Denon: AVR-S750H, AVR-S950H, AVR-X1600H, AVR-X2600H (DAB), AVR-X3600H
Marantz: NR1710, SR5014, SR6014

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl