Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - wzmacniacz zintegrowany PMA-600NE oraz odtwarzacz CD, DCD-600NE (26.08.2019)

Począwszy od września 2019 dostępne mają być dwa urządzenia hi-fi marki Denon nowej serii 600. Są to zintegrowany wzmacniacz PMA-600NE w cenie 1.695 złotych oraz odtwarzacz CD DCD-600NE w cenie 1.195 złotych. Urządzenia będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i srebrnej. Dystrybucję prowadzi Horn Distribution.

Wzmacniacz PMA-600NE oferuje 4 wejścia liniowe (czułość 110mV), jedno wejście gramofonowe MM (czułość 2,5mV) z nowym korektorem EQ o wysokim stopniu wzmocnienia, dwa wejścia optyczne, jedno wejście koncentryczne oraz bezprzewodowe strumieniowanie przez Bluetooth. Zastosowano konwerter cyfrowo analogowy 24 bity/192kHz. Do dyspozycji jest też wyjście słuchawkowe, wyjście do nagrywania i wyjście subwooferowe.

PMA-600NE został opracowany w oparciu o autorską technologię Denona z pojedynczym przeciwsobnym (push-pull) obwodem wzmacniacza mocy Advanced High Current (AHC). Dostarcza on 45W mocy na kanał dla 8Ω, 20Hz-20kHz, THD 0,07% (70W na kanał dla 4Ω, 1kHz, THD 0,7%). Pasmo przenoszenia rozciąga się do 100 kHz. Główny transformator zasilający ma osobne uzwojenia dla obwodów audio i sterujących, a także zintegrowanego mikroprocesora z trybem zatrzymania. Konstrukcja mechaniczna PMA-600E ma niwelować wibracje. Zastosowano opatentowaną formę obudowy w technologii Signal Level Divided Construction (SLDC).

Uruchamiany przez użytkownika tryb analogowy pozwala PMA-600NE funkcjonować jako wzmacniacz czysto analogowy, wyłączając wejścia cyfrowe oraz moduł Bluetooth. Na wyposażeniu jest regulacja barwy i balansu.

Wymiary SWG wzmacniacza to 434 * 121 * 308 mm, a jego masa jest równa 6,8kg.

Odtwarzacz DCD-600NE obsługuje formaty CD, CD-R/RW, MP3 i WMA oraz jest wyposażony w technologię przetwarzania sygnału Denon AL32. Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano układ PCM5142, Burr Brown (192kHz/32-bity). Oprócz wyjścia analogoweo jest też optyczne wyjście cyfrowe.

Odtwarzacz ma transformatory mocy umieszczone bezpośrednio nad izolatorami, co zapobiega niepożądanym wibracjom. Dostępny jest tryb Pure Direct, w którym dezaktywowany jest przedni wyświetlacz i wyjście cyfrowe. Ponadto, konstrukcja obwodów w odtwarzaczu DCD-600NE została tak zaprojektowana, aby ścieżki sygnału były możliwie jak najkrótsze. Dzięki warstwowym płytkom drukowanym i krótszym obwodom zmniejszono interferencje między lewym i prawym kanałem oraz inne zakłócenia.

Wymiary SWG odtwarzacza to 434 * 107 * 273 mm, a jego masa jest równa 4,3kg.

[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-600NE i odtwarzacza Denon DCD-600NE]
[zdjęcie wzmacniacza Denon PMA-600NE - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-600NE - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl