Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - monoblok M250 (16.01.2002)

M250 to nowy monofoniczny wzmacniacz mocy brytyjskiej firmy Musical Fidelity. Jego konstrukcja jest zapożyczona z modelu Nu-Vista M3, ale bez zasilacza z filtrującą cewką. Jak wskazuje nazwa, ma on moc 250W na 8 omach. Wzmacniacz dedykowany jest głównie do systemów wielokanałowych. Jego włączanie/wyłączanie może być aktywowane zarówno przez pojawienie się sygnału na wejściu, jak też przez układ wyzwalający. Ponieważ funkcjonuje wiele standardów wyzwalczy, w M250 przyjęto nowatorskie rozwiązanie i wzmacniacz reaguje na każdą zmianę napięcia stałego na wejściu wyzwalacza, sygnał wyzwalcza można też przekazać dalej przez odpowiednie wyjście. Zalecana cena urządzenia w Wielkiej Brytanii wynosi 850 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl